סקר: גנץ מתרסק ל-9 מנדטים; פרץ, אורלי לוי והנדל בחוץ!

סקר מכון סקרים בראשות הפרופסור קמיל פוקס ובשיתוף שני מכונים נוספים מצביע על התרסקות מבישה לצמד גנץ אשכנזי לעומת זינוק בתמיכה ביאיר לפיד.

 

לפיד מקבל כמעט את כל קולות מפלגת העבודה שנעלמת. עמיר פרץ ואורלי לוי לא עוברים את אחוז החסימה וכמוהם הצמד שבגד בבוגי יעלון והצטרף לנתניהו תמורת ג׳ובים. האחד כשר התקשורת והאחר כיו״ר ועדת החוץ והביטחון.

 

חלק מנוטשי העבודה עוברים למרצ המתחזקת. הליכוד של נתניהו נחלשת לעומת סקרים קודמים כשעיקר הכוח המאוכזב נודד מהליכוד לימינה של בנט ושקד.

 

 

הליכוד נותר המפלגה המובילה וגוש הימין החרדי זוכה לרוב מוחלט אילו נערכו הבחירות עתה גם בלי אביגדור ליברמן.

 

.

חלוקת המנדטים לפי הסקר:

ליכוד 38

לפיד 16

ערבים 16

ימינה 11

גנץ אשכנזי 9

ליברמן 8

ש״ס 8

מרצ 7

חרדים 7

 

 

עמיר פרץ, אורלי לוי, מרב מיכאלי, יועז הנדל ובן זוגו – כווולם בחוץ. הסקר נעשה בהזמנת חדשות ערוץ 13.

 

רמי יצהר

Rami Yitzhar

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםהאוניברסיטאות עלולות להפיץ את הנגיף לרבבות סטודנטים
המאמר הבאכך יתנהלו לימודי החופש הגדול
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.