החשוד: הצעירה קראה ל-30 לבוא

אפילו נתניהו לא התאפק וצייץ:

״קראנו הבוקר, רעייתי שרה ואני, על פרשיית האונס באילת כפי שפורסמה. זה מזעזע, אין מילה אחרת. זהו לא רק פשע נגד הנערה, זה פשע נגד האנושיות עצמה שראוי לכל גינוי ושיש למצוהמשטרה הצליחה לאתר את מרבית הצעירים החשודים בקיום יחסי מין עם צעירה בת 16 במלון באילת. שני חשודים כבר נעצרו בפרשה זו והיתר יתווספו בזמן הקרוב״.

 

.

אחד החשודים מסר פרטים על כך שהאחרים שכבו עם הנערה. לטענתו היא הזמינה אותם אליה. לדבריו, הוא לא השתתף ב"חגיגה" ולא יכול היה למנוע אותה. הנערה התלוננה במשטרה. לטענתה שהתה באילת עם חברה שלה. נטען שהיתה תחת השפעת משקה.

 

פרסום הפרשה עורר הדים נרחבים וכמובן בתגובת פבלוב אף מבלי לדעת את העובדות לאשורן החלו לזרום גינויים והתבטאויות חמורות נגד גברים מצד חברות כנסת מסויימות.

 

המשטרה מיצתה צח"מ לפרשה והממצאים יצוצו בהקדם.

 

ח״כ שקד: פילגש בגבעה

*חה״כ איילת שקד בחשבון הטוויטר:*
״האונס האכזרי באילת הוא פשע מזעזע שמעיד על פשיטת רגל מוסרית של החברה בישראל, פילגש בגבעה. הענישה צריכה להיות מחמירה ומהירה. הטיפול בנערה צריך להיות רגיש לאחר שנעוריה נשדדו ממנה ע״י חיות אדם. נדרש גם טיפול אמיתי ונוקב ברמה הערכית החברתית במערכת החינוך.

.

עניין מרכזי

 

שיתוף:
מאמר קודםחקירה פלילית נגד בעלי חנות רהיטים תל אביבית שהונו לקוחות
המאמר הבאפוענחה פרשת רצח במגזר הערבי
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.