המוות משתולל בישראל: 144 הרוגים בשלושה ימים

הנגיף משתולל ומפיל קורבנות ללא רחם. בשלושת הימים האחרונים בלבד מתו כאן 144 ישראלים בני דתות שונות, גילים שונים ורקע משפחתי שונה. המשותף לכווולם: הם נדבקו בגלל קירבה מיותרת ובלתי מוגנת לאדם אחר.

 

המצב הוא בכי רע ועדיין בעיית הבעיות היא ההתקהלויות למיניהן ואי השמירה על הכללים של ריחוק ועטיית מסיכה.

 

בשבוע החולף נרשם שיא של כמעט 42 אלף נדבקים שאותרו. ההערכה היא שבארץ קיימים עוד מאות אלפי נשאים שייחשפו בהמשך אך הם ממשיכים להדביק את משפחותיהם ואת סביבתם.

 

בסך הכל מתו השבוע 244 איש מהנגיף. המצב עוד יחמיר נטען בצמרת הרפואית. מספר המונשמים עלה בשבוע האחרון ביותר מפי שניים מבשבוע שעבר, ומתקרב ל-200. כמו כן, 1,518 מאושפזים בבתי החולים, ו-807 חולים במצב קשה. מספר המתים בשבוע החולף הוא הגבוה מפרוץ המגיפה בישראל, ומספר החולים הפעילים חצה את ה-70 אלף

 

 

youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

צילום: זק״א . בסך הכל מאותרים כ-80 אלף חולים פעילים בישראל ובשבוע הבא צפוי מספר המתים לחצות את אלפיים הקורבנות של הטרור התברואתי.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםהחטא ועונשו: טראמפ זלזל וחטף קורונה עם אשתו
המאמר הבאגנן גידל מריחואנה – ונתפס
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.