כולם השתגעו, כולם

אביגדור ליברמן מקונן היום: בשבוע האחרון אנו עדים לעליית מדרגה בהסתה ובסחיטה באיומים מצד המפלגות החרדיות בכנסת שמובילות לתופעות של חתונות המוניות, התנגשויות עם המשטרה וזיוף בדיקות לשם הורדת רמת התחלואה ביישובים החרדיים.

.

‏נוסיף על כך:

בגלל שאין פה מפכ״ל אין מי שיענה לכם. כשהם שמים זין ומתקהלים, החילונים צורחים שהאכיפה סלקטיבית לטובת החראדים. כשזה להיפך הטענה היא שהשוטרים אלימים. בקיצור, זו פוליטיקה מעוותת ותקשורת מוטרפת. עניין מרכזי

 

 

ליברמן ממשיך:

ח"כ אייכלר מאגודת ישראל קרא לשוטרים קלגסים ואמר ש"מצפוני היהודי לא יאפשר לי לתת את אמוני בממשלה ששולחת קלגסים להתאכזר לילדים יהודים".

.

ח"כ פינדרוס מדגל התורה הגיש הצעה "להקמת ועדת חקירה פרלמנטרית לבדיקת התנהלות משטרת ישראל באכיפת תקנות הקורונה".

.

ואריה דרעי מש"ס מאיים במרד – "אנחנו הולכים לפיצוץ, אם לא תגיעו איתנו להסדר. אני חושש מאוד ממרד של המגזר החרדי". כאשר כך מתבטאים נציגי המגזר החרדי בכנסת אין פלא שהתחלואה במדינת ישראל עולה ואנו רואים תמונות כפי שראינו אתמול בחתונה בגבעת זאב ובדימונה השבוע.

.

אסור להיכנע לסחטנות וללחצים הפוליטיים ויש לעבור לסגרים ממוקדים ללא קשר למגזר כזה או אחר. ההחלטות חייבות להתקבל על בסיס נתונים מקצועיים בלבד.

.

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

רמי יצהר

Rami Yitzhar

עניין מרכזי MerkaziTV

שיתוף:
מאמר קודםהמעבר לאונליין: איזה שירותי מט"ח דיגיטליים כדאי שתכירו
המאמר הבאלא ייאמן: ערבים ישראלים יצביעו נגד הסכם השלום
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.