סקופ- מקורות ביון: הקורונה של טראמפ היתה תעלול בחירות

רמי יצהר Rami Yitzhar מדווח בלעדית:  גורמי ביון זרים, המסתכים על מקורות אמריקניים מהיימנים, מעריכים בוודאות גדולה שדונלד טראמפ לא נדבק כלל בקורונה וכי כל הסיפור היה לא פחות מתעלול בחירות שנועד להפחית תודעתית את תחושת הפחד מן הנגיף ולהצילו מהדחה.

 

על פי ההערכת המודיעין הרווחת, התעלול נרקם ובוצע שלושה שבועיים לפני הבחירות לנשיאות כשהצוותים של טראמפ הודיעו לו שסיכויו לנצח בעשר המדינות שבהן ייחרץ גורל המאבק כולו נראו כמעט אבודים.

 

טראמפ שאל את אנשיו הקרובים ומה יקרה אם אני ״אדבק פתאום ואחלים באופן מופלא ומושלם בתוך כמה ימים?״. התשובה היתה: זה יכול להועיל.

 

וכך יצאה לדרך ההונאה הגדולה בהיסטוריה הפוליטית האמריקנית. טראמפ הודיע לפתע שנדבק עם אשתו. היא הוצאה במהירות מתמונת השואו המזוייף. הוא הוטס לבית חולים צבאי, החלים בדרך מפליאה בתוך ימים ספורים, חזר לבית הלבן, קרא לאמריקנים לא לקחת את הנגיף ברצינות רבה מדי ולא להניח לו לשבש את החיים ומייד שב לקמפיינים המוניים.

 

תעלול הנסיעה במכונית מחוץ לבית החולים הצבאי בעודו ״מאושפז״.

 

אנשי הביון ניתחו מילולית את ההצהרות של רופאיו של טראמפ את ההודעות המעורפלות ואת הסתרת המימצאים כנקודות חיזוק למידע שדלף.

 

״עניין מרכזי״ יהיא פרטים נוספים ובלעדיים בקרוב.

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

רמי יצהר Rami Yitzhar , עניין מרכזי MerkaziTV

 

רמי יצהר – עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגלצ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים. #ענייןמרכזי #המכללהלחדשנות #רמייצהר #השיטהשלרמייצהר News-israel.net/nlp עניין מרכזי News-israel.net

www.news-israel.net

שיתוף:
מאמר קודםMerkaziTV – מה זה NLP ומדוע כולנו כל כך זקוקים לזה
המאמר הבאערן זהבי חלה בקורונה וכועס מאוד
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.