השחקן יהודה ברקן מת מקורונה

הלך לעולמו יהודה ברקן. חלה בקורונה ולא יצא מזה. הלילה הוא מת בבית החולים.

 

ברקן ידוע בעיקר כיוצר סרטי מתיחות וסרטי בורקס שהפכו קאלט בחברה הישראלית. בן 75 במותו. ברקן הוסיף לשם משפחתו את האות אלף לפני כמה שנים. הוא הפך דתי ולבקשת משפחתו מתפרסם דבר מותו בצאת השבת.

.

בארקן אושפז בחודש שעבר לאחר שנדבק בנגיף ולא יצא מזה.

הוא חתן פרס למפעל חיים של האקדמיה הישראלית לקולנוע. הותיר אחריו שני בנים ושתי בנות מנישואים קודמים. בשנים האחרונות חי עם אשתו השלישית במושב בית גמליאל.

.

מהמרכז הרפואי הדסה נמסר:

אנו מודיעים בצער על פטירתו של
השחקן והבמאי יהודה ברקן.

ברקן פונה להדסה עין כרם לפני כארבעה שבועות, לאחר שחלה בקורונה וחלה התדרדרות במצבו.

.

עם הגעתו טופל ביחידה לטיפול נמרץ עקב התדרדרות נשימתית ולאחר מספר ימים הונשם והורדם.

.

צוות היחידה לטיפול נמרץ בהדסה עין כרם טיפל יום ולילה בברקן במסירות רבה, תוך שהוא מנסה מספר אפשרויות טיפול על מנת לאוששו.

.
אתמול בערב נפטר ברקן, משפחתו הספיקה להגיע ולהפרד ממנו והודתה בחום לצוות הרפואי שטיפל בו בשבועות האחרונים.
אנו משתתפים בצערם העמוק.

.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםעם ישראל מבלה ומטייל ברחבי הארץ
המאמר הבאגם נחש קטן עלול לסכן חיים
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.