טראמפ הכריז על ניצחון באמצע ספירת הקולות

דונלד טראמפ כינס את תומכיו בבית הלבן כדי לחגוג. הוא הכריז על ניצחון מוחלט תוך שהוא ציין שהוא בדרך לניצחון גדול תוך ציון הנצחונות בטקסס, אוהיו, פלורידה, צפון קרולינה ועוד.

 

מייד אחר כך טען שפתאום הכל נעצר. ״בעצם, ניצחנו ויש כאן הונאה גדולה. לכן נפנה לבית המשפט העליון כדי שהספירה תיעצר עכשיו ויוכרז ניצחון שלי״.

 

הבחירות בארצות הברית היו עירניות ותוססות. התכונה היתה גבוהה וכך גם ההשתתפות. לא נרשמו תקריות בהיקף ראוי לציון חרף המתח הרב בחברה האמריקנית המשוסעת.

 

ספק גדול אם במהלך יום רביעי יהיה מנצח מה שמוכיח כי דונאלד טראמפ עדיין נהנה משיעור גבוה של תמיכה. כרגע אין סימנים לכך שהובס חרף תחלואי ארצות הברית והכחשת מתיה.

 

המומחים טוענים כי בהיעדר הכרעה חד משמעית ברורה, שני הצדדים ייקלעו למערכת משפטית מתישה שעלולות להתלוות לה מהומות ואלימות.

 

ממשיכים לעקוב ולדווח.

ובשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםבאילת ממשיכים לקטר ולדרוש: נו כבר, רוצים לפתוח
המאמר הבאסוכל פיגוע ירי בשומרון
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.