מקורות ביון: פוטין חלה וצפוי לפרוש בקרוב

יותר מעניין מביידן. יותר מסעיר מטראמפ. אם הדיווחים נכונים, העולם כולו צפוי לטלטלה לא קטנה.

 

מקורות ביון מערביים טוענים, והדבר מתפרסם היום ב״דיילי מייל״ הבריטי, נשיא רוסיה ולדימיר פוטין, שוקל ברצינות פרישה מתפקידו בשל מצב בריאותו המידרדר.

 

השליט הרוסי, שרק לא מזמן העביר חקיקה המנציחה פחות או יותר של שלטונות לנצח, מגלה סימנים גוברים ומתפתחים של מחלת הפרקינסון. מדובר במחלה שעם הזמן משבשבת באופן משמעותי את התיפקוד בוודאי שמדובר במשימה יומיומית מפרכת של שליטה במדינה מסובכת, קשה וגדולה כרוסיה.

 

על פי המידע הדולף ממוסקבה, רעייתו הצעירה והנמרצת של פוטין עומדת מאחורי היוזמה שיפרוש ויחיה את יתרת שנותיו בשלווה תוך מיצוי של הונו האדיר המוערך במאות מיליארדי דולרים.

 

יצויין כי גם קנצלרית גרמניה, אנגלה מרקל, פורשת בתום הקדנציה. ורק באמריקה השליט הבא יהיה מכחישן הזוי בן 74 או ישנוני מחוק בן 78. גם בישראל אין לשכוח את גילו של השליט ולהבין שהגיע הזמן לשלוח אותו לפנסיה. בקיסריה או במעשיהו? זה כבר עניין של השקפת עולם.

 

רמי יצהר

Rami Yitzhar

עניין מרכזי MerkaziTV

 

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

 

שיתוף:
מאמר קודםדאע״ש חולם לעבור לשימוש בנשק ביולוגי
המאמר הבאאם טראמפ יתעקש – השירות החשאי יסלק אותו בכוח מהבית הלבן
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.