המהומות השפילו את אמריקה ולא עזרו לטראמפ המובס

זה היה הלילה השחור בתולדות הדמוקרטיה הגדולה והמפוארת בעולם. דונלד טראמפ, האוויל האלים והמושחת, חברו של ביבי נתניהו, עורר מהומות אלימות בוושינגטון באמצעות כמה אלפי מעריצים אלימים אבל חוץ מנזק תדמיתי לעצמו, לארצות הברית ולרפובליקנים זה לא הואיל.

 

באיחור של כמה שעות ורק לאחר שטוויטר הישעה את חשבון ההסתה של טראמפ והמשמר הלאומי הטיל עוצר בסביבת בקונגרס, התכנסו מחדש חברי הסנאט ואישרו בהליך האחרון את תוצאות הבחירות לנשיאות. נצחונו של ג׳ו ביידן אושר ברוב של 92 נגד 7. רוב הרפובליקנים תמכו באישור ורק קומץ הזויים נותרו נאמנים לנשיא המטורף אפילו יותר מההוא בצפון קוריאה.

 

 

 

עכשיו טראמפ יסולק מהבית הלבן בטוב או בכוח ב-20 בינואר וזהו. סוף סאגת הטירוף ותחילת ליקוק הפצעים האמריקנית שיימשך זמן רב.

 

עניין מרכזי

 

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

 

שיתוף:
מאמר קודםדרעי ניצל משוחד ונשאר עם עבירות מס
המאמר הבאנתניהו מחלק את החיסונים בקומבינות ובאופן מושחת
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.