ביבי עושה מבנט פורפרה ומכרסם מנדטים גם לסער

בליכוד חוגגים בשמחה כפולה: גם הביסו את בנט והמליכו את חגית משה, ההיא שהם חפצים ביקרה וגם שתלו לו צעקן אלים שאותו יוכלו לשלוף בכל עת לאחר הבחירות בפיתוי של תיק כלכלי זניח.

לא ייאמן כמה שבנט יצא פראייר.

.

‏נתניהו מכרסם גם בסער באיטיות של עינוי סיני. זה התחיל ב-18 ואתמול ירד ל-15. המגמה ברורה.
.

הבעיה של סער:
נפלטי הליכוד שקלט הם בעלי מקדם אלקטורלי מיזערי. שאשא ביטון היא רק אורלי לוי 2. א״א לסמוך עליה פוליטית. אלקין לא רע למגזר וישנם גם ראשי ערים מרכזיות שתומכים. אבל חסר תותח מבחוץ שיעביר לפחות 4-5 מנדטים מביבי. חסר לו תואם גנץ. או המקור עצמו.
עניין מרכזי

.

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

 

שיתוף:
מאמר קודםמזימת נתניהו: לדחות את הבחירות עד שיהיה לו רוב מובטח בסקרים
המאמר הבא10 מיכליות נפט איראניות נעצרו בדרכן לסוריה
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.