אחרי הבחירות: משפט נתניהו יתנהל 3 פעמים בכל שבוע

‏משפט נתניהו יתנהל בקביעות 3 ימים בשבוע מה-5 באפריל. המשמעות: השליט יתקשה לנהל מדינה בעודו מתעקש לא לצאת לנבצרות. ביבי הצליח לדחות את תחילת העדויות נגדו עד אחרי הבחירות אך נדחו בבוז דרישותיו לבטל את כתבי האישום בשל טעות פרוצדוראלית.

 

ולעניין זה חשוב להדגיש:

‏ברבות הימים, כשתיכתב ההיסטוריה הפוליטית הישראלית, אלוף במיל. אביחי מנדלבליט ייחרט יותר מכל אדם אחר כלוחם האמיץ העשוי ללא חת, ומי שעמד בלחצים על אנושיים שהופעלו עליו לאורך שנים בידי חבורה אכזרית ומרושעת המונהגת בידי שליט כוחני חסר מעצורים. אביחי הוא הגיבור ישראלי האמיתי של כולנו.

.

⁦‪news-israel.net‬⁩

 

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

עניין מרכזי

MerkaziTV

 

 

שיתוף:
מאמר קודםאיך להסיר כתמי שמן מריפודים
המאמר הבאישראל קרובה לחסינות עדר אך יש להשמר ממוטציות עוקפות חיסון
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.