אושר עוד חיסון: זריקה אחת ודי

החיסון של חברת ג׳ונסון אנד ג׳ונסון אושר בידי מומחי מינהל התרופות האמריקני ובקרוב יופצו מיליוני חיסונים של החברה. היתרון לעומת המתחרות: זריקה אחת מספיקה.

.

עם כניסת ביידן לבית הלבן הוחל במבצע חיסונים ענקי ומקיף לאחר שהנשיא הבטיח 100 מיליון הזרקות במאה ימי שלטונו הראשונים. לשם כך הוקמו מרכזי חיסונים ענקיים באיצטדיוני פוטבול ומגרשי ספורט אחרי בכל רחבי ארצות הברית.

.

עניין מרכזי

 

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

שיתוף:
מאמר קודםביידן מפציץ בסוריה, מאשים השליט הסעודי ברצח ומאיים על איראן
המאמר הבאMerkaziTV על הפצצה האקולוגית המאיימת על ישראל
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.