מבזקים

המדריך לבחירת שירותי אחסנת תכולה

שירותי אחסון תכולת דירה באים לתת מענה לפתרונות אחסון לטווח קצר או ארוך. במקרים של מעבר דירה, טיסה ממושכת או אפילו במהלך שיפוצים. עם מגוון רחב כל כך של חברות המציעות שירותי אחסנת תכולה, עולה השאלה כיצד בוחרים חברת אחסון תכולה ועל מה צריך לשים את הדגש.

 

עבור מי מיועדים שירות אחסון תכולה?

 

חז”ל אמרו על שלושה דברים המרחיבים דעתו של אדם, אישה נאה, כלים נאים, ודירה, נאה, עמדה זאת תומכת בתיאוריית מדרג הצרכים אברהם מאסלו הטוענת שאנשים מתפקדים רק כאשר הצרכים שלהם מסופקים.

איך כל זה קשור לשירותי אחסנת תכולה? נספר לכם ששירותי אחסון תכולת דירה באים לספק פתרון לתכולה עודפת במקרים של הובלת דירה, שיפוץ הבית ורצון לשמור על התכולה במקום בטוח או אפילו במצב שבו משכירים דירה בלי הריהוט שבתוכה.

להלן מספר טיפים וכללי אצבע לבחירת חברת אחסנה. בחירה נכונה של שירותי אחסון תכולת דירה תעניק לכם שקט נפשי בכל זמן שהתכולה שלכם מאוחסנת ועשויה לחסוך לכם זמן יקר וכסף.

  • מה הצורך שלכם?!- לפני שאתם ממהרים להזמין שירות, חשוב שתברר תחילה לאיזה סוג של שירות אתם תזדקקו בתקופת האחסון. לא דומה אחסון תכולת דירה פרטית לטווח ארוך לאחסון סחורה רגישה לטווח הקצר.
  • לא ראי זה כראי זה – אל תסמכו על הפרסום ועל דיבורים בעלמא. בחירת מחסן להשכרה מחייבת היכרות עם התחום, בשוק פועלים חברות רבות ברמות מקצועיות שונות. לכן עליכם לבדוק מה כולל השירות המוצע, האם למתחם האחסון יש רישיון עסק ואישור של כיבוי אש.
  • מיגון ואבטחה – בררו מה רמת האבטחה למתחם האחסון, האם האבטחה מסתכמת בגדר היקפית, או כוללת מערכות מיגון ואבטחה ברמה גבוהה, חיבור למוקד, מצלמות התראה והתרעה, וכמובן שמירה פיזית 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.
  • וודאו שיש התאמה בין הצורך שלכם לבין סוג מתחם האחסון. קיימים הבדלים בין שירותי האחסנה השונים ואחסון תכולת דירה אינה דומה לאחסון סחורה יבשה. ככל שהשירות יתאים לצרכים שלכם, תחסכו משאבי זמן וכסף רבים בהמשך הדרך.
  • נגישות ורמת זמינות למחסן – אם אתם עוברים לעבוד בחו”ל בעקבות רילוקיישן, ככל הנראה לא תצטרכו רמת נגישות גבוהה לתכולה שלכם. הנגישות למחסן ולתכולה שבתוכו קריטית למקרים בהם תצטרכו להוסיף או להוציא ציוד מתוך המחסן – וזה עשוי לקרות הרבה יותר ממה שאתם חושבים. בשיחת טלפון קצרה תוכלו לברר את הנגישות והזמינות במתחם האחסון. השאלות שאתם צריכים לשאול הן: האם ניתן לגשת למחסן במשך כל שעות היממה? האם ישנה הגבלה בשעות? האם הנגישות היא בכל ימות השבוע (להוציא מתחמים שומרי שבת)? האם ישנה נעילה כפולה לצרכי אבטחה והאם אתם תקבלו מפתח למחסן.
  • טוב מראה עיניים מאלף מילים – אל תתעצלו, בקרו במתחם האחסון. תמונות לעולם לא מעבירות ריחות של טחב. מחסנים פיראטים אינם עומדים בתקני אוורור נאותים והחום במתחם עשוי לטפס לערכים קיצוניים ולגרום לנזקים לתכולה – בעיקר נכון הדבר כאשר מדובר באחסון תכולת דירה במכולות. במהלך הביקור שימו לב לאוורור, רמת תחזוקה וניקיון, לאמצעי מיגון בכניסה למחסן, האם קיים מידוף במחסן המאפשר לכם נגישות לתכולה וכדומה. כמו כן מומלץ לבחון קבלות שמעידות על ביצוע הדברה יזומה של מזיקים במתחם לפחות אחת לחודש.
  • ביטוח – מקום שמציע שירותי אחסנה ברמה טובה, בהכרח יספק לכם ביטוח תכולה כחלק מהשירות. בדקו האם קיים ביטוח, מה הוא כולל ומה גובה הכיסוי.
  • השוואת מחירים – אם יש משהו שהישראלי הממוצע לא אוהב זה לצאת פראייר ולגלות שבדיעבד הוא שהמחיר על השירות מופקע. כדי לקבל סדר גודל של עלויות הרימו טלפון לצורך השוואת מחירים בין מספר מתחמי אחסנה. תופתעו לגלות שבדיקה זאת תשמש אתכם ככלי לחץ בזמן משא ומתן מול חברת האחסון בסגירת העסקה. מעבר לכך מומלץ לערוך את סקר המחירים בסביבת מגוריכם מאחר ואף אחד לא מעוניין לנהוג במשך שעה על מנת להוציא תיק או מזוודה מיחידת האחסנה.
  • המלצות וביקורות – אם התכולה שלכם יקרה, בררו כמה שיותר מידע על חברת האחסון. חיפוש קצר באינטרנט יכול להעלות ביקורת שלילית שתחסוך לכם עוגמת נפש מרובה משירות לקוי. במקביל בקשו מהחברה המאחסנת מספר טלפונים של לקוחות ממליצים כדי לקבל התרשמות מגורם שלישי על טיב ואיכות השירות.

שירותי אחסון תכולה הם מהשירותים הנפוצים במצבים של מעבר דירה או בזמן שיפוצים ונסיעות עסקיות ממושכות. מפאת הפוטנציאל הכלכלי הגבוה, קמים מתחמי אחסנה כמו פטריות אחרי הגשם ולצד חברות אחסנה מקצועיות, קיימות גם מתחמי אחסון שלא ראויים לאחסנת תכולת בית פרטי. בדקו את הצעות המחיר שתקבלו והתרשמו מהאנשים שעומדים מולכם. השוו את השירותים המוצעים באמצעות הרשימה שהוצגה בכתבה וכך תבטיחו שקט נפשי – לפחות בכל מה שקשור לאחסון התכולה.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן