מבזקים

לקראת עונת החתונות – איך להתאפר לאירוע ערב

קרם לחות על בסיס מים, מייק אפ שמתאים לגוון העור ואיפור נכון של הגבות והעיניים יעניקו לך מראה חיוני בכל אירוע ערב. מוזמנת לחתונה ורוצה להיראות במיטבך גם בתמונות? הנה המדריך שילווה אותך מהרגע הראשון

 

בשנת 2017 נרשמו לחתונה במוסדות הדת הרשמיים של ישראל יותר מ-50 אלף זוגות. לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, הגיל הממוצע של החתנים עומד כיום על 27 ושל הכלות על 25 ומספר הזוגות שבוחרים להתחתן אזרחית בחו”ל נושק ל-10 אלפים. כך או אחרת, ישנה הסכמה גורפת על כך שהתקופה המתאימה לחתונות היא הקיץ ולכן גם אנחנו כאורחים צריכים להתחיל להתכונן.

 

אחת הדילמות של אירועי ערב בעונת החתונה היא כיצד להתאפר בלי לסבול מהחום, הלחות והזיעה. בניגוד לכלה שאותה מאפרים אנשי מקצוע ויש סביבה צוות שלם של חברים, קרובים ובני משפחה, לנו כמוזמנים אין את אותה פריבילגיה. הפתרון הוא להכיר את כללי המפתח לאיפור ערב ולאמץ אותם כבר באירוע הקרוב.

 

כך שומרים על שכבת איפור קלילה

 

הדבר הכי חשוב באיפור לקראת אירוע ערב הוא קלילות. שכבת איפור קלילה לא תימרח גם אחרי קבלת פנים ארוכה, אם נרקוד על הרחבה או אפילו במידה ונצליח לשרוד עד שלב הקינוחים. בנוסף, מומלץ למרוח על הפנים קרם לחות על בסיס מים לפחות שעתיים לפני האיפור ולהתאים את צבע המייק אפ לגוון צבע העור.

 

איפור ערב לחתונה גם אמור להצטלם טוב. מומלץ להשתמש במוצרי איפור כמו מייק אפ מוצק שמעניק כיסוי מעולה ולמצוא סוג אטום ועמיד ל-14 שעות לפחות, למרות שהאירוע עצמו כמובן הרבה יותר קצר. אפשרות אחרת היא להשתמש במייק אפ נוזלי, אך כאן צריך לקחת בחשבון שהוא שקוף יותר בהשוואה למוצק. בכל מקרה, את המייק אפ מורחים באמצעות ספוגית לחה ומקבעים אותו עם פודרה שקופה שלא תשנה את הגוון המקורי.

 

רואים לך בעיניים

 

אחרי שמסיימים עם הפנים, הלחות והמייק אפ, ניתן לעבור לאלמנטים הקטנים שעושים הבדל גדול ובהם הגבות והעיניים. חשוב להקפיד על מראה הגבות בתוך מסגרת האיפור והעיניים ומומלץ לנקות אותן משאריות פודרה ומייק אפ. רק לאחר מכן אפשר להשלים, למלא ולהאריך את הגבות בעזרת צללית וצריך לוודא שצבע הגבות מתאים לצבע השיער.

 

עבור העיניים יש שתי אופציות שיכולות להתאים כמעט לכל סוגי אירועי הערב והחתונות. אופציה ראשונה היא להשתמש בצלליות אבקה מנצנצות ובזוויות תחומות כהות או אייליינר מחמיא. כאן המטרה היא להשיג מראה ייחודי ושונה לעומת האיפור שמלווה אותנו ביום יום. מנגד, אופציה שניה היא למסגר רק את החלק התחתון של העיניים בצלליות כהות. כך יוצרים אשליה של עין גדולה יותר ומשלימים את המראה עם עיבוי מקסימאלי של הריסים בכמה שכבות של מסקרה.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן