מבזקים

תחתונים סופגים: הפתרון המושלם עבורכם

התמודדות עם בריחת שתן מחייבת שימוש במוצרי ספיגה. מתוך כל הסוגים הקיימים, המומלצים ביותר הם תחתונים סופגים שיכולים לשפר את איכות החיים של גברים ונשים בגילאים שונים. הנה כל הפרטים

 

בריחת שתן היא תופעה שכיחה שהסיכוי לסבול ממנה עולה עם הגיל. בתוך כך, נשים נמצאות בסיכון מוגבר יותר מאשר גברים ויש גם ילדים ובני נוער שסובלים מבריחת שתן בדרגות חומרה משתנות. לצד המבוכה והקשיים, בריחת שתן פוגעת באופן דרמטי באיכות החיים – אלא אם משתמשים במוצרי הספיגה המתאימים.

 

כיום ישנם מוצרי ספיגה שונים שאת היתרונות שלהם אפשר לנצל על מנת להתמודד עם בריחת שתן. מבין כל הסוגים, המומלצים ביותר הם תחתונים סופגים שמיועדים לגברים ונשים כאחד. עם זאת, גם אנשים שסובלים מבריחת שתן בדרגות חומרה גבוהות לא תמיד מכירים את התחתונים או מבינים את הערך המוסף שלהם.

 

כל מה שכדאי לדעת על תחתונים סופגים

 

תחתונים לבריחת שתן נראים כמו תחתונים רגילים אך הם מיוצרים מבד דמוי תחבושת. כתוצאה מהשימוש בבד סופג, התחתונים מסוגלים להתמודד עם בריחת שתן בכל דרגת חומרה והם נוחים ללבישה גם במזג אוויר קר. מעבר לכך, את התחתונים אפשר להשיג במידות שונות ובהתאמה למבנה גוף ספציפי. ההתאמה למבנה הגוף חשובה כי היא משפרת את יעילות התחתונים וגם מבטיחה דיסקרטיות.

 

את התחתונים לובשים כמו שלובשים תחתון רגיל. המשמעות בפועל היא שגם קשישים שנמצאים במצב סיעודי של עצמאות חלקית נהנים מהיתרונות האלה, כאשר לצדם יש גברים ונשים צעירים יותר שנעזרים בהם על בסיס יום יומי. מעבר לכך, אפשר להתאים את התחתונים לבעיות רפואיות או גופניות ולהתייעץ לגביהם עם אנשי מקצוע.

 

טיפים לבחירת תחתונים סופגים

 

הדרך הנכונה לבחור את התחתונים המתאימים ביותר למצב הרפואי הנוכחי היא לנסות כמה סוגים ודגמים שונים. בשלב הראשון אפשר לערוך סינון גס בין סוגי תחתונים לפי מידות, בעוד בשלב השני ניתן להיכנס לעובי הקורה ולבדוק מה מאפיין תחתון של כל חברה ספציפית. בהמשך, אפשר גם להשוות בין תחתונים סופגים לפי מחירים ולקבל המלצות מאנשים שמכירים אותם.

 

באופן עקרוני, מידות סמול ומדיום של התחתונים יתאימו למידת מכנסיים של 36-42 אצל נשים ולהיקף מותניים של 71-101 ס”מ. לשם השוואה, מידת לארג’ תתאים להיקף מותניים של 96-127 ס”מ ומידת XL להיקף של 121-162 אצל נשים. בקרב גברים, מידת מדיום היא הקטנה ביותר ומידת לארג’ תתאים להיקף מותניים של 96-162 ס”מ.

 

לסיכום, גברים ונשים בגילאים שונים צריכים להכיר את פתרונות הספיגה הקיימים ולהיעזר בהם. מומלץ להתחיל עם תחתונים סופגים לשיפור באיכות החיים וכדאי להתאים אותם למבנה הגוף ולצרכים האישיים. במידה וקיימות התלבטויות, ניתן גם להשוות בין דגמי תחתונים לפי המלצות, רקע בריאותי או העדפות מסוימות.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן