מבזקים

השירות שישווה לכם מחירי הובלות קטנות בתל אביב

העיר התוססת בישראל היא גם העיר שבה הביקוש לשירותי הובלה הוא מהגבוהים בישראל ולא צריך להיות גאון על מנת להבין שהיכן שישנו ביקוש גבוה כל כך, כך המחירים הולכים ועולים. אם לוקחים את הנתון האחרון ומחברים אותו לענף נעדר פיקוח, מקבלים לעתים שוק פרוץ ויקר שכדי למצוא את המוביל המומלץ ועוד במחיר זול, צריך לסמוך לעתים על המזל ועל כוח המיקוח שלכם.

 

שירות חדש בא לשנות את התמונה ולהשוות מחירי הובלות קטנות בתל אביב באופן ייחודי שמחבר גולשים ומובילים זמינים בפלטפורמה מיוחדת שבה המחירים ניתנים בשיטת המכרז.

 

העקרונות שמאחורי הרעיון

 

הובלות קטנות נחשבות לאחד השירותים המבוקשים בתל אביב. מדובר בענף שלם שכל המטרה שלו להעביר פריטים בודדים או דירות קטנות ממקום למקום ומאחר שבתל אביב אוכלוסייה צעירה שמאופיינת ברווקים וסטודנטים רבים, החשיבות של ההובלה הקטנה מקבל משקל מיוחד.

על פי מקימי המיזם, למרות הביקוש הגבוה להובלות קטנות, לעתים קרובות מתברר למי שזקוק לשירות שהמחיר הופך את כל העניין ללא כדאי.

אז נכון שאם צריך לעבור דירה מנסים למצוא את ההצעה הכי זולה ולזרום אתה אבל כשמדובר בהובלה של מקרר משומש, הרוכש עשוי לגלות שמחיר ההובלה גבוה מהמחיר של המקרר.

 

זה לא שאי אפשר למצוא הצעות מחיר משתלמות, העניין הוא שצרכנים רבים אינם יודעים כיצד לעשות את זה באופן יעיל וכך במקום לפנות למובילים שמתמחים בהובלה קטנה, הם פונים לחברות הובלה גדולות שעלויות התפעול שתיהן יקרות ושאינן יכולות לספק הצעות כל כך זולות אפילו אם הן משתדלות.

כדי להבין את המשפט האחרון צריך לבחון מוביל בודד שמבצע הובלה קטנה עם טנדר לעומת צוות של מספר מובילים שמגיעים במשאית גדולה ומנסים לתמרן ברחובות תל אביב הצפופים.

 

בעוד שהמוביל הבודד יכול להוביל את המקרר בתוך זמן קצר ובמחיר זול ועדיין להרוויח סכום יפה, חברת ההובלה שתוכל להעביר דירה גדולה באופן מקצועי ואולי גם זול, תתקשה לעמוד במחיר של המוביל הבודד.

למען הסר ספק, לצרכן זה ממש לא צריך לשנות מי מוביל את המקרר מהסיבה שבסופו של דבר לא צריך להיות הבדל בשירות ומה שיותר זול – יותר טוב.

 

כמה עולה הובלה קטנה בתל אביב? תשוו ותדעו

 

אחת השאלות שמעסיקות צרכנים רבים שזקוקים להובלה קטנה היא כמה זה הולך לעלות. יש לכך שתי סיבות – האחת היא הרצון לעשות חישוב ולהבין אם בכלל שווה להזמין מוביל בשביל להעביר פריט בודד והשנייה היא הרצון להימנע מתשלום מחירים מופקעים בלי סיבה.

למרות הרצון להבין כמה עולה הובלה קטנה, בפועל המחירים מאופיינים בדבר אחד – שונות גבוהה. ובעוד שבקיץ או בתקופה שבה סטודנטים רבים עוברים דירות המחירים של הובלות קטנות עולים בהתאם לביקוש, ישנן תקופות שבהן המחירים נמצאים בשפל.

 

יתירה מכך, אם מצליחים לפנות אל אותם מובילים שאינם עמוסים בעבודה בתאריך הרצוי, הסיכוי לקבל הצעה זולה הולך ועולה.

וזה בדיוק מה שהאתר ‘בקטנה’ מציע לגולשים. עם עשרות מובילים שמתמחים אך ורק בהובלות קטנות בחלוקה לאזורים גיאוגרפיים, האתר מאפשר לכל גולש לקבל עד 3 הצעות מחיר להובלה קטנה בתל אביב ממובילים שמתמחים בכך.

לאחר מילוי הפרטים של ההובלה הקטנה, הגולש מקבל 3 הצעות מחיר ממובילים שעומדים בדרישות הבאות:

  1. מבצעים הובלות קטנות בתל אביב.
  2. פנויים בתאריך המבוקש.
  3. מתחרים על הגולש ומנסים להציע את ההצעה הכי זולה.

שיטת הפעולה מאפשרת לגולשים לקבל עד 3 הצעות תחרותיות ממובילים זמינים שמתאימים בדיוק למה שהם צריכים ולחסוך במחיר של ההובלה בתוך פרק זמן קצר. השוואת המחיר נעשית בחינם בלי הרשמה או מחויבות של הגולש לבחור בשירותים שמוצעים באתר.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן