מבזקים

מיצוק צוואר – ליצירת שינוי מהותי בנראות

מיצוק צוואר במקום שבו העור רפוי היא פעולה שמתבצעת בקליניקה בתדירות גבוהה כיוון שהנראות של הצוואר עם העור המדולל מפריע לכל אישה וגבר מבחינה אסתטית.

 

מיצוק צוואר

 

השיטה החדשנית למיצוק צוואר היא טיפול באמצעות מכשור הפועל על גלי אולטרה סאונד ממוקדים. במכשור זה קיימים שני גלים, האחד הארוך והשני קצר. הגל הארוך מחזק את החלק העליון של השרירים כיוון שהוא מגיע אליהם באופן ישיר ועמוק, הגל הקצר מעודד ייצור של קולגן הנחוץ מאד לגוף על ידי חדירה של הגל לתוך רקמת העור בצוואר.

גלי הרדיו מחממים את תאי השומן לחום של שבעים מעלות, דבר שמקטין באופן משמעותי את תאי השומן, שורף אותם ויוצר מצב שבו הם קטנים באופן משמעותי. מכיוון שכל הפעולה הזו קורית בחלק הפנימי של הצוואר, היא אינה נראית בחלק החיצוני והגלוי שלו. הצוואר למעשה נמתח בחלקו הפנימי והאפקט שלה הוא במראה החיצוני של המטופל.

הרופא או הגורם המקצועי המבצע פעולה זו רואה באופן רציף על הצג את הפעולות הללו וכך יודע לתמרן את הקנולה המועברת ממקום למקום ברחבי הצוואר כדי ליצור פעולה זהה בכל אחת מהנקודות האפשרויות.

 

שיטת מיצוק הצוואר

 

שיטה זו של מיצוק צוואר מחליפה במקרים רבים את הצורך לנתח את הצוואר כדי למתוח את העור. כל ניתוח כירורגי הוא פעולה פולשנית שיכולה להצליח אך גם יכולה להיכשל, מעבר לכך יש לכל ניתוח תוצאות נלוות של כאבים עקב החתכים ופרק זמן לא מבוטל של החלמה.

לעומת זאת, בשיטה חדשנית זו, מבצעים טיפול חד פעמי שאינו כרוך בהרדמה כלל וגם אינו כואב. במהלך הטיפול מבצעים הידוק של העור למשך כשעתיים. למשך יום אחד יש להיות עם תחבושת מהודקת על הצוואר ולמחרת הטיפול, אפשר לחזור לשגרת החיים. ברוב המקרים לא יהיו סימנים חיצוניים לפעולה שבוצעה ולכל היותר יהיו שטפי דם פנימיים שייעלמו תוך פרק זמן קצר יחסית. כבר לאחר כששה שבועות ייראה שינוי מהותי בנראות הצוואר והשלמת הפעולה למראה החדש לוקחת במקסימום כשלושה חודשים.

 

פעולת מיצוק צוואר

 

מיצוק צוואר זו פעולה מבוקשת כשיש דלילות מינורית בכל גיל וזו הסיבה שמדובר בטרנד מוביל, גברים ונשים הסובלים מדילול העור באזור הצוואר ללא קשר לגילם מוזמנים לבצע את הטיפול הייחודי וליהנות מנראות חדשה במראה.

כשמדובר בדילול מהותי הכולל עודפי שומן רבים, יש לבחון את הנושא לגופו אך במקרים רבים כאלה ההמלצה היא לבצע ניתוח כירורגי כדי לפתור את הבעיה המורכבת.

 

שילוב של כמה טכניקות למיצוק העור

 

כדי לקבל תוצאה אופטימלית של מיצוק צוואר, אפשר לשלב מעבר לטיפול במכשיר הלייזר גם החדרת חומר למילוי קמטים שמעודד גם הוא את הצמיחה של רקמת הקולגן.  או לחילופין לבצע מתיחה באמצעות חוטים ייחודיים הנמסים עם הזמן אך מותירים אפקט נפלא של מתיחה לאורך כשלש שנים.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן