מבזקים

ניתוחי חזה – במרפאה פרטית או בבית חולים?

רבים אשר חושבים על ניתוחי חזה, מכל סוג שהוא, מתלבטים האם לעבור את הניתוח במרפאה פרטית או לפנות אל בתי החולים השונים המציעים מחלקה לטיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים. כמובן, ההתלבטות של רבים נוגעת לעובדה שרבים בטוחים כי הרבה יותר בטוח לעבור ניתוח בבית חולים מאשר במרפאה פרטית, אך לא תמיד זה נכון.

אם גם אתם מתלבטים בנושא הזה, קראו את המאמר הבא ותדעו מה היתרונות של כל אופציה, וכיצד לבדוק את האופציות השונות לפני שאתם מחליטים במה לבחור.

 

רופאים בהסדר או פרטיים?

 

קודם כל, אחד הנושאים שאתם צריכים להתייחס אליהם הוא האם הרופאים אליהם אתם מתכוונים לפנות לביצוע הניתוח אלו הם רופאים בהסדר, על מנת שתוכלו לקבל השתתפות מקופת החולים שלכם או מחברת הביטוח הפרטית בה אתם חברים, או שאתם מתכוונים לשלם על הניתוח באופן פרטי בכל מקרה ולכן כל האופציות פתוחות בפניכם.

 

במידה ואתם מתכוונים להשתמש בסבסוד של קופות החולים או חברות הביטוח עליכם קודם כל לבדוק עם אילו מרפאות או בתי חולים עובדת קופת החולי או חברת הביטוח. קבלו את רשימת המרפאות שיש להן הסדר וכך הבחירה שלכם תהיה מצומצמת יותר. ייתכן כי תגלו שאין לכם בכלל אופציה לבצע את הניתוח במרפאה פרטית, כי קופת החולים עובדת רק עם בתי חולים, או ההפך – אין לכם אפשרות לבחור בבית החולים כי חברת הביטוח עובדת רק עם מרפאות פרטיות.

 

מקצועיות מעל הכל

 

עליכם להבין כי במקרים רבים הרופאים אשר מבצעים את הניתוחים בבתי החולים הם אותם רופאים אשר מבצעים את הניתוח במרפאה הפרטית. רופאים מנתחים רבים אשר עובדים בבתי החולים מחזיקים גם מרפאות פרטיות, ולעיתים, עלות הניתוח יכולה להיות יקרה יותר בבית החולים מאשר במרפאה פרטית, ולכן עדיף לבחור באופציה השניה.

 

לכן, אל תתחילו בבחירה של המקום בו תבצעו את אותם ניתוחי חזה, אלא בבחירה של המנתח אשר יבצע עבורכם את הניתוח. ברגע שתבחרו את המנתח המתאים לכם תוכלו לבדוק היכן הוא מבצע את הניתוחים, ואם הוא עובד גם בבית חולים וגם במרפאה פרטית תוכלו להשוות מחירים ולבצע בחירה נכונה ומשתלמת.

 

השוואת מחירים

 

כאשר מבצעים השוואת מחירים לפני ביצוע ניתוחי חזה חשוב מאוד לא להתפתות ולבחור מיד במחיר הזול ביותר שאתם מוצאים. לעיתים רבות הזול עולה ביוקר, ולכן חשוב קודם כל לבדוק היטב את הרופא המנתח, המרפאה או המחלקה בבית החולים אשר מציעים לכם את הצעת המחיר, המקצועיות במקום, הניסיון בניתוחים מהסוג לו אתם זקוקים וכל פרט נוסף. רק לאחר מכן התייחסו אל המחיר עצמו וזכרו כי לעיתים עדיף לשלם מעט יותר בכדי לקבל שירות איכותי ומקצועי ותוצאות טובות, מאשר לשלם פחות ולסכן את עצמכם.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן