מבזקים

עורך דין צוואות – אל תוותרו על שירותיו

למרות שכולנו מבינים שאנחנו נמצאים כאן רק לרגע ושאנחנו בני חלוף, בסופו של דבר לא קל להתמודד עם העניין הזה. לכן זה טבעי שיש אנשים שלא פוגשים עורכי דין לענייני צוואות ולמעשה לא עורכים צוואה, אך האמת היא, שזו טעות. עורך דין צוואות הוא איש מקצוע שכדאי לכם לדבר איתו אפילו אם אתם רק בני 65 ומרגישים נהדר, כי אם יש משהו בטוח בחיים שלנו, זה שאנחנו לא באמת יודעים מה יוליד יום. אנחנו לא יכולים לדעת מה יקרה לנו מחר ועד איזה גיל נחיה, כך שבהחלט כדאי לקחת את האחריות לידיים ולהתמודד עם העניין בצורה רצינית ואחראית.

 

כל היתרונות בכתיבת צוואה בעזרת עורך דין צוואות

 

בין אם יש לכם שני ילדים ובין אם יש לכם יותר ילדים שתרצו להוריש להם את כל מה שצברתם בחיים, לא כדאי שתכינו את הצוואה שלכם כבר עכשיו? יש לכך יתרונות רבים, כמו לדוגמא העובדה שבעזרת צוואה:

  • אתם מבטיחים שיקיימו את הרצון שלכם אחרי מותכם
  • אתם מונעים ויכוחים בין היורשים
  • אתם עושים את הכול בצורה מסודרת
  • אתם חוסכים ליורשים התעסקות מיותרת

לכן כדאי להתמודד עם העניין כמה שיותר מהר ועורך דין לענייני צוואות יוכל לעזור לכם בכך. עורך דין צוואות הוא האדם שיוכל לכתוב בצורה חוקית את הצוואה שלכם, מה שיבטיח שברגע האמת היורשים שלכם באמת יוכלו להשתמש במסמך הכתוב שהשארתם ובדיוק בהתאם להוראות שלכם. זה לא משנה אפילו אם יש לכם רק דירה אחת שתרצו להוריש לצאצאים או שאתם בעלי הרבה יותר נכסים, כי למה לא לעשות את הדברים בצורה מסודרת? כך היורשים יוכלו אומנם להתאבל על הפרידה מכם, אך הם יוכלו ליהנות כמה שיותר מהר מכל מה שתורישו להם ואין ספק שזה עדיף מאשר מריבות ואינספור ויכוחים סביב נושא הירושה.

 

איך לבחור עורך דין שיתאים לכם?

 

זה לא משנה אם אתם רוצים לתת למישהו ייפוי כוח מתמשך או שאתם רוצים לערוך צוואה, כי מה שבטוח זה שאתם צריכים לפנות עוד היום אל עורך דין צוואות. עורך דין לענייני צוואות הוא האדם שיוכל לעשות עבורכם עבודות מהסוג הזה וכדאי שתבדקו היטב לאיזה איש מקצוע אתם פונים. האם עוה”ד שאליו אתם מתקשרים אמין? אדיב? מקצוען? ומנוסה? והאם הוא עורך דין שגם יוכל להיות זמין עבורכם בכל עת אם תרצו להכניס שינויים כאלה ואחרים לצוואה? האם הוא אדם שיידע לייעץ לכם נכונה לגבי כל דילמה שתהיה לכם בנושא הזה? חשוב לבחור בקפידה את עוה”ד שלכם כי הרעיון הוא להפקיד את המשימה הזאת רק בידי איש מקצוע שאתם באמת מרגישים איתו בנוח ושאתם באמת יכולים לסמוך על שירותיו בעיניים עצומות.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן