מבזקים

כל הסיבות להוציא ויזה לארה”ב!

מנסים להבין את הנהירה להוציא ויזה לארה”ב? כאן נסביר על הסיבות העיקריות לעשות זאת!

 

מהי ויזה לארה”ב?

 

ויזה, מעבר להיותה חברת אשראי, היא בראש ובראשונה אישור הגעה לארה”ב. חשוב לציין, שהויזה אינה מקנה אישור כניסה או שהייה בארה”ב, אלא רק את האישור להגיע אליה. הויזה הינה אישור זמני בלבד ולא בלתי מוגבל וכמו כן, תהליך קבלת הויזה לא תמיד מסתיים בתשובה חיובית ולעתים יש לחזור עליו שוב עד לקבלתו. לאחר ההגעה, תיבחן האפשרות להיכנס אליה ולשהות בה. כמו כן, חשו בלדעת, שישנם סוגים שונים של ויזות לארה”ב וההבדלים הרלוונטיים העיקריים ביניהם הם מטרת ההגעה.

 

טיול

 

ארצות הברית מורכבת מחמישים מדינות שונות, שכל אחת מהן שונה מהשנייה ולכל אחת מהן יש מה להציע לתיירים המגיעים אליה. היות שכך, אנשים רבים מכל רחבי העולם מגיעים לארה”ב כדי לטייל במדינות השונות וליהנות מאתרי התיירות, הנופים ואפילו המאכלים והתרבויות השונות הקיימות בה.

 

ליתר ביטחון

 

בשנים האחרונות רבים מבקשים ויזה לארה”ב ללא מטרה להגיע בזמן מסוים, אלא כדי שתהיה למקרה הצורך. לדוגמה, אם החלטתם לנסוע לארה”ב באופן ספונטני מכל סיבה שהיא, לא תוכלו לעשות זאת אם אין לכם ויזה מוכנה. והיות שיש סיבות רבות להגיע לארה”ב, מומלץ להוציא אחת גם ללא מטרה מסוימת.

 

ביקור קרובי משפחה

 

במידה ויש לכם קרובי משפחה בארה”ב, מומלץ שתמיד תהיה לכם ויזה לארה”ב בתוקף. כך, גם יהיה צורך פתאומי ובלתי מתוכנן, תוכלו לטוס לשם ולערוך את הביקור הדרוש לכם בלי להצטרך להמתין לסיום תהליך קבלת הויזה שכאמור, לא תמיד מסתיים בתשובה חיובית.

 

עבודה

 

במידה ואתם רוצים גם לעבוד בארה”ב, תזדקקו לאישור מיוחד הנקרא “גרין קארד” ותהליך קבלתו הוא תהליך נפרד משל קבלת הויזה. יחד עם זאת, כדי שתהיה לכם האפשרות לקבל את אישור העבודה בארה”ב, חשוב לבקש את הויזה המתאימה מראש, על מנת שתוכלו להגיש בקשה לעבוד שם.

 

לימודים

 

בארה”ב יש אוניברסיטאות רבות, הנחשבות כיוקרתיות וטובות בעיני כל העולם ולכן רבים בוחרים לטוס וללמוד שם. אם זוהי מטרת הנסיעה שלכם, חשוב לבקש את הויזה המתאימה, אשר תאפשר לכם את הזמן הדרוש לכם לתקופת הלימודים וכמו כן, תאפשר לכם לצאת מארה”ב לביקורי מולדת תקופתיים ולחזור אליה ללא בעיות וללא עיכובים מיותרים, שיובילו להפסד ימי לימודים.

 

רפואה

 

בארה”ב הרפואה מתקדמת מאוד ולכן אין זה פלא, שישראלים רבים מקשים ויזה לארה”ב לצורך קבלת טיפולים רפואיים. היות שבדרך כלל מדובר בצורך דחוף והזמן לא עובד לטובת המטופל, חשוב לפנות לתהליך לקבלת ויזה דחופה. תהליך זה הינו תהליך מזורז, בהשוואה לתהליך הרגיל כדי לתת מענה לדחיפות ההגעה לארה”ב. יחד עם זאת, עדיין מדובר על תהליך והוא לוקח זמן וחשוב לקחת זאת בחשבון.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן