מבזקים

כל מה שרציתם לדעת על אצת הפלא כלורלה

גם אם אתם דבקים באורח החיים הבריא וגם אם לא, לבטח גם אתם שמעתם לאחרונה על הכלורלה – המיקרו אצה החד תאית. הכלורלה היא צמח מיקרוסקופי, כאשר הצבע הירוק שלה מוענק לה הודות לפיגמנט ירוק. האצה מגלמת בתוכה לא מעט יתרונות בריאותיים, מה שמשיב על השאלה מדוע היא כל כך פופולארית ומדוע כל כך הרבה אנשים מתעניינים בה. אז איפה קונים כמוסות כלורלה ואיך היא תורמת לכם?

 

הקשר בין הכלורלה ובין הירידה במשקל

בכל שנה עוד ועוד אנשים מנסים להשיל ממשקלם. אכן, ירידה במשקל היא כנראה אחד הדברים היותר סבוכים, אך ניתן לעבור את התהליך בדרך קלה יותר עם הכלורלה. על פי פרסומים במחקרים שונים, בכוחה של הכלורלה להפחית את אחוזי השומן בגוף. אם לא די בכך, היא מסייעת גם בחילוף החומרים שתורם גם הוא להורדה במשקל. כמו כן, תרומתה נוגעת גם בכל הקשור להסדרת התהליכים הקשורים במערכת העיכול ובפעולה תקינה של המעיים.

 

הכלורלה בתפקיד “רוצחת הוירוסים”

מה אם היו אומרים לכם שהכלורלה תורמת גם בכל הקשור למערכת החיסונית שלכם? נדמה כי ישנו מרדף תמידי אחר הרצון לשמר, לתחזק ולחזק את המערכת החיסונית, ומחקרים שונים מדברים על כך שהכלורלה יכולה לעשות זאת בשבילכם. בכוחה של האצה לסייע למערכת החיסונית להתמודד עם וירוסים שונים, תוך שישנם אלו המכנים אותה כרוצחת השקטה.

 

כלורלה ומחלת הסרטן

לצד היכולת של הכלורלה לסייע לגוף האדם בכל הקשור לעמידה אל מול וירוסים ואיומים שונים, בכוחה גם לתקוף תאים סרטניים. איך הכלורלה תוקפת את אותם התאים? הודות ליכולת שלה לחזק את המערכת החיסונית, היא מצליחה להעלים רעלים שונים ששמם של חלקם נקשר עם מחלת הסרטן.

 

יתרונות נוספים של הכלורלה

כפי שמצוין גם במדריך על אצת כלורלה באתר דיאט מאסטר, היא תורמת לכם רבות: החל ממניעה של התפתחות זיהומים שונים ועד יכולת לזרז תהליכי החלמה של פצעים וכיבים. כמו כן, ביכולתה להיות עבורכם מערך הגנה איכותי בכל הקשור לנזקי קרינה. בנוסף לאלו, התגלה כי הכלורלה תורמת גם בכל הקשור להחלמה ממחלות כרוניות שונות כדוגמת אנמיה, שבץ מוחי, עצירויות וסכרת.

 

לצד אלו, כלורלה תומכת גם באלו העוסקים דרך קבע בפעילות גופנית, זאת מאחר והיא מעניקה מעטפת תמיכה תזונתית. לצד קבוצת הספורטאים, גם צמחונים, טבעוניים, ילדים קטנים ואנשים מבוגרים, צורכים את הכלורלה וכך משלימים חוסרים שונים בגופם. את הכלורלה ניתן להשיג בבתי הטבע השונים וניתן לצרוך אותה בכמוסות.

 

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן