מבזקים

קידוח בטון – שיטות ומידע חשוב

במהלך עבודות בנייה, ולא רק אז, אנחנו עומדים פעמים רבות בפני אתגר של קידוח בבטון מזויין. משימה זו דורשת מקצועיות רבה ומומחיות לצד שמירה קפדנית על כל כללי הבטיחות, ולא כל מי שיודע לאחוז במקדחה, ידע גם איך להשתמש במקדחת יהלום. חשוב למצוא את המומחים המתמחים במיוחד בתחום של קידוח בבטון מזוין.

 

קידוח בטון מזוין זהו לא קידוח רגיל שניתן לעשות בעזרת מקדחה רגילה שעשויה להתאים לכל היותר לקידוח בבטון רגיל. הבטון המזוין זהו בטון הרבה יותר חזק היות וקיר כזה משלב בדרך כלל הרבה פלדה והוא קיר הרבה יותר חזק ומאסיבי. רק חברת קידוח בטון מקצועית תדע להתמודד מול האתגר.

 

מתי אתם זקוקים לעבודות של קידוח בבטון מזוין?

 

אז נכון שהמקדחה החשמלית שלנו מסוגלת לתת לנו את המענה כאשר אנחנו זקוקים לקידוח בקיר שעשוי מבטון סטנדרטי רגיל, אך במקרים אשר בהם מדובר לדוגמא בקיר של ממ”ד או בקיר שבמתקן צבאי כלשהו, שם מדובר בקירות שבנויים עם מוטות פלדה או עם רשתות פלדה, במקרים מעין אלו נכנס כלי נוסף וחשוב לתמונה, מקדח היהלום. רק מקדח היהלום ידע להתמודד ולבצע את המלאכה על הצד הטוב ביותר. לא משנה איזה קידוח ובאיזה חור מעוניינים, בין אם מדובר ביצירה של חור בקיר ובין אם זו עבודה מורכבת יותר כמו קידוחים עמוקים ויצירה של תעלות בעומק של מטר או אפילו יותר.

 

איך קודחים בבטון – באופן מושלם, מדויק ואסתטי?

 

כאשר אנחנו עובדים עם מקדחת היהלום, יש לנו שליטה מקסימלית על החור אותו אנחנו רוצים לקדוח. בעזרת מחוגת כבל יהלום שהיא זו שתהיה אחראית על יצירתו של הקוטר המדויק של החור אותו אנחנו רוצים לקדוח, ניתן לשלוט ברמת דיוק גבוהה במיוחד על הקוטר הנדרש, להגדיל או להקטין בהתאם לצורך ולהגיע לרמת דיוק מרבית החל מעשרה מילימטרים ועד לקוטר של חמישה מטרים!

המחוגה, היא זו שאחראית על הדבר והיא יוצרת את ההתאמה המלאה והמדויקת בין הכלי לבין גודל החור או הקידוח שהלקוח דורש.

 

מה הם היתרונות של מקדחת היהלום?

 

העבודה עם מקדחת היהלום נכנסה כיום חזק מאוד לכל ענף הבנייה בשל היתרונות הרבים שיש למקדחות הללו. נמנה חלק בולט ועקרי מתוך כל אותן מעלות:

 

  • עבודה מדויקת מאוד עד לרמה של מילימטרים ספורים.
  • קידוח שלא יוצר סדקים או שברים על הקיר מסביב כפי שעשוי לקרות עם כל כלי קידוח או ניסור מכל סוג אחר.
  • עבודה מושלמת שלא דורשת אחריה תיקונים או שיפוצים.
  • עבודה מהירה וקלה ביחס לכל כלי או אפשרות אחרת.
  • מינימום אבק ומינימום לכלוך, בזכות השימוש במים בעת הקידוח המגן מפני פיזור מיותר של אבק בכל הסביבה.

 

כאשר אתם זקוקים לעבודות קידוח בבטון מומלץ לברר מראש מחיר קידוח בטון בין חברות שונות ולבחור בהצעה הטובה ביותר. למידע נוסף בקרו באתר Easyconcrete.co.il.

 

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן