תמיד חווייה לרכוש מוצר חדש של אפל – איך הם עושים זאת?

בשבילי, לחנוך מוצר חדש של אפל, לקלף לו את העטיפה, להשתתף בחוויית הלקוח המוענקת בכוונת יוצר, זו זכות המיועדת לאזרחי העולם כתוצאה מגאונותו של אדם אחד, שהתעקש, לא ויתר לא לאחרים ולא לעצמו, שקד, עמל וחולל את המפיכה שכולה קידמה מדהימה למין האנושי.

.

אז נכון שב- iDigital טיפה יותר יקר מאשר אצל המתחרים חאפרים אבל אם חווייה אז עד הסוף ושם יודעים לעשות זאת הכי נפלא, כולל לחיצת יד יחד עם השקית המהודרת להפליא והתחושה שאתה בהית אצלם ורצוי תמיד.

.

ואגב, האוזניות החדשות מדגם פרו הן השלמות הטכנולוגית בהתגלמותה. לקוח שהגיע כמוני לקנות אוזניות כאלה סיפר לי: ״קניתי לי כאלה אתמול. הבת שלי האזינה לשיר שהיא אוהבת והודיעה לי במקום שהיא מוותרת על מסיבת יום הולדת שתיכננו ורוצה אוזניות במקום זה״. אני מבין את הנערה. צודקת. פתאום המוזיקה נשמעת באמת אחרת. מושלם.

.

בקורס ב״מכללה לחדשנות״ שהנהלתי, אני מלמד את המשתתפים איך הם עושים את זה ומייצרים תרגילי הדמייה ועבודת שטח חדשנית.

.

תנאים מופלגים לנרשמים עכשיו.
News-israel.net/nlp

רמי יצהר Rami Yitzhar
טריינר ומומחה
בהסמכה ישראלית ובינלאומית. #המכללהלחדשנות

שיתוף:
מאמר קודםמכל העולם באים לשמוע על הפיתוחים הישראליים למטוסי הקרב האמריקניים
המאמר הבאהפחדנות של נתניהו מהעמדה לדין
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.