סודות ה-nlp על פי רמי יצהר: איך לנצח את העצלנות, הדחיינות והמכשולים בדרך להצלחה

לכל אדם יש שתי מערכות של אמונות:

אלה שהוא מודע להן ואלה הטמונות בתוככי הווייתו ושאינו יודע כלל על קיומן.

 

האמונות שאינך מודע להן הן אלה שמנהלות לך את החיים לטוב ולרע. הן אלה שמאפשרות לך להשלות את עצמך שאתה הקובע את גורלך. אלא שהמצב הפוך. מערכת האמונות החשאית היא שמעכבת ולעיתים קרובות מכשילה במתכוון כל ניסיון מתמשך שלך לחולל שינוי בכיוון שאתה באמת רוצה.

 

מה עושים? נרשמים לקורס שלי במכללה לחדשנות ועושים ריסטרט לכל הנושאים שאתה רוצה להשתפר בהם בלי יוצא מן הכלל.

 

אחרי שנים של עבודה אחד על אחד, ועם השלמת שנים של לימודים והתמחות בתחום, פענחתי את סודות ה-NLP והתאמתי אותם למציאות הישראלית על דקויותיה.

 

זה הזמן להירשם לקורס ״סודות ה-nlp על פי רמי יצהר״. זהו קורס החושף את יסודות הגישה שהפכה פופולרית ושותפים לה מיליונים בעולם ואלפים בישראל.

 

הקורס מתקיים לאורך 4 מפגשים שבועיים וכולל גם עבודה מעשית, סטאז״ ופרויקט גמר למעוניינים בתעודת בוגר הקורס מטעם המכללה לחדשנות.

 

לנרשמים עכשיו תנאים מיוחדים והנחה מטורפת. התחל אתה והתחילי את המסע המופלא שתמיד חלמתם עליו.

פרטים והרשמה:

News-israel.net/nlp

 

מחכה לך לחוויה הגדולה.

 

 

 

 

שיתוף:
מאמר קודםקנדה נגד טראמפ: בגללו נהרגים אזרחינו במטוס שהופל
המאמר הבאמלחמת עולם בימין: השמצות, לכלוכים ופיצול
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.