מבזקים

הוכרזה ליגת ה-NBA ג'וניור בישראל

שיתוף פעולה ראשוני וחדשני בין איגוד הכדורסל לליגת ה-NBA, במסגרתו ליגת הילדים עד גיל 14 תוכרז כליגת NBA ג’וניור באירוע שיתקיים ביום שני ה-3.2 בשעה 16:30 בכפר המכבייה.
.
האירוע שנתמך ע”י עמרי כספי, הישראלי הראשון ב-NBA, שעשוי להגיע אליו, יתקיים בצורת דראפט, כל אחת מ-30 הקבוצות שיעלו לליגה החדשה, תקבל שם ומדים של אחת מ-30 קבוצות ה-NBA ותייצג אותה עד סיום העונה כך שבסופו של דבר קבוצות יקראו לדוגמא מכבי לייקרס או הפועל קליפרס וכו’.
.
ליגת ה-NBA ג’וניור היא ליגה גלובלית וישראל תהפוך לאחת מ-75 המדינית ונגעה בלא פחות מ-51.5 מיליון שחקנים עד היום.
מטרת הליגה החדשה פיתוח יסודות המשחק, ערכי הספורט ופיתוח כישרונות העתיד לצד קידום המאמנים.
.
עמירם הלוי יו”ר איגוד הכדורסל אמר: אני גאה מאוד על שיתוף הפעולה הזה ומעריך שהמגע של השחקנים הצעירים עם ה-NBA יעזור להם כשחקני העתיד של הכדורסל הישראלי וגם כאנשים טובים יותר מחוץ למשחק. מדובר בפרויקט אדיר שה-NBA משקיע בו משאבים גדולים מאוד ואנחנו שמחים להיות חלק מהדבר הגלובלי הזה. אין לי ספק שהאירוע יהיה מוצלח ומעניין ואני מודה לכל האנשים שעזרו לנו להגיע לרגע הזה.
.
עמרי כספי שכאמור עשוי להשתתף באירוע אמר: “ליגת ג’וניור NBA ישראל היא תוכנית נהדרת לעודד בני נוער ברחבי הארץ לפנות למשחק, במיוחד כשניתנת להם האפשרות לייצג כמה מקבוצות ה- NBA האהובות עליהם. אני מצפה להשתתף בדראפט האירוע ולקיים אינטראקציה עם המשתתפים שם, לשתף את הסיפור שלי ואת הדרכים בהן הכדורסל השפיע על חיי.”
.
“אנחנו מאוד נרגשים לקראת שיתוף הפעולה עם איגוד הכדורסל בישראל שמטרתו קידום הכדורסל בגילאים הצעירים”, מסר ניל מאייר, מטעם ליגת ה-NBA באירופה ובמזרח התיכון. “יחד נקדם תכנית בריאה שמלמדת את ערכי המשחק ויוצרת סביבת משחק נעימה לשחקנים הצעירים תוך טיפוח כישוריהם הבסיסיים”.
.
בדומה לליגת ה-NBA, גם ליגת הג’וניור, תכלול ששה בתים בשתי מחוזות ובסופו של דבר, בדיוק כמו בארה”ב, 16 הראשונות ישתתפו בפלייאוף ושתי הראשונות מכל מחוז ישחקו על האליפות.
עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן