בנט מתקשקש כקודמיו: עוד הפצצת נדל״ן בעזה

גם כשנפתלי בנט שר ביטחון המדיניות זהה: התגובה האמיתית היחידה של צה״ל על ירי מהרצועה לעבר עוטף עזה היא הודעה נמרצת של הדובר ואפס מעשים להפסקת השערורייה המתמשכת.  מאחורי ההודעה, שתכף תקראו והזהה למאות זהות שכמותה בעבר, עומדת הפצצונת נדל״ן סימלית מן הסוג שבנט נהג לתקוף אותה מילולית בחמת זעם אופיינית כל עוד לא הוא היה הממונה.

 

הדקו חגורות וקבלו את הודעת הצבא במלוא תפארתה:

 

הודעת דובר צה"ל:

צה"ל תקף הלילה יעדי טרור של ארגון הטרור חמאס בדרום רצועת עזה

דובר צה"ל מוסר כי הלילה תקפו כלי טיס ומטוסי קרב של צה"ל מספר יעדי טרור של ארגון הטרור חמאס בדרום רצועת עזה, בהם תשתית לייצור אמצעי לחימה ותשתית תת קרקע.

התקיפה בוצעה בתגובה לירי הרקטה והפרחת בלוני הנפץ מרצועת עזה לעבר שטח ישראל היום.

ארגון הטרור חמאס אחראי על הנעשה ברצועת עזה וממנה והוא יישא בהשלכות לפעולות כנגד אזרחי ישראל.

 

עד כאן ההודעה על כלום ושום דבר בניצוחו של נפתלי בנט גדול הקשקשנים כשלא היה בתפקיד. אגב, ליברמן טוען שבנט הוא בדיחה ולא שר ביטחון ואיש במערכת לא מתייחס אליו ברצינות.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםהמשטרה סגרה מסעדה בתל אביב שהעסיקה שב״חים
המאמר הבאבסין כבר סופרים עשרות מתים בכל יום
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.