מבזקים

העניים מהמרים – העבריינים מתעשרים

פעילות משטרת ישראל שנערכה במהלך השבוע כנגד בתי הימורים ומשחקים אסורים על פי חוק בערים אשדוד, אשקלון וקרית גת הביאה למעצרם של מספר חשודים.
*
תופעת מקומות, לרבות עסקים ובתי מגורים, בהם מתקיימים הימורים ומשחקי מזל האסורים בחוק, הנה תופעה כנגדה פועלת משטרת ישראל לאורך ימות השנה על מנת למגר את זאת, מחד, ולהיאבק בהשלכות הפליליות הנסמכות לפעילות פלילית זו- אלימות קשה, הלוואות ב”שוק האפור”, אובדן יציבות כלכלית ועוד, בקרב אוכלוסייה נורמטיבית.
.
במהלך השבוע החולף,פעלו בעיר אשדוד,אשקלון וקרית גת בלשי המשטרה ולוחמי מג”ב של משטרת ישראל בפעילות רחבת היקף כנגד מקומות המשמשים כמקומות להימורים ומשחקים אסורים בחוק. בפעילות זאת פשטו כוחות המשטרה על 9 מקומות, בכלל זה באזור התעשייה, באזור הטיילת ובתי מגורים באשדוד ובמקומות שונים באשקלון וקרית גת ושם אותרו 37 חשודים, שחקנים ומחזיקי המקום, החשודים בהפעלה וניהול מקומות אלו.
.
כמו כן, בחיפוש במקום נתפסה כמות גדולה של מחשבים המשמשים כציוד הימורים וכסף מזומן רב בגובה של עשרות אלפי ש”ח. החשודים הובאו לחקירה במשטרה ובית המשפט האריך את מעצרם של 4 מפעילי מקומות להימורים.
.
בסיום החקירה הוחלט על ידי המשטרה לשחרר אותם בתנאים מגבילים.
.
במשטרה ציינו כי פעילות מעין זאת תימשך ככל שתידרש על מנת להיאבק בתופעה פסולה של הימורים בניגוד לחוק המהווים לא אחת גם פגיעה במרקם החיים התקין של תושבי האזור וביטחונם.
.
עניין מרכזי
—————————–
צילום דוברות המשטרה

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן