מבזקים

מעצר מהסרטים של חשודים בהעלמת עדרות מיליונים

‏שני חשודים נעצרו בחשד לזיוף והפצת חשבוניות פיקטיביות בסכום של כ-80 מיליון שקלים מעצרם של השניים הוארך עד לתחילת שבוע הבא.
.
החשוגעם הם רומן גלמן ורומן טסקה מעצרם אתמול בחשד לזיוף והפצת חשבוניות מס פיקטיביות על סך כ-80 מיליון שקלים לווה בסיפור מהסרטים.
.
מרשות המסים נמסר כי בעקבות מידע שהיה בידי יחידת מע”מ חיפה, הגיעו חוקרי היחידה לבית בחיפה בהם שהו החשודים, על מנת לבצע חיפוש. מבקשת המעצר עולה, כי גלמן וטסקה סירבו לאפשר לחוקרים לבצע את החיפוש, הדפו את החוקרים מפתח הבית וסגרו את הדלת בפניהם. בהמשך, הבחינו החוקרים כי החשודים החלו בבריחה מהמקום ויצאו אחריהם. לאחר מרדף שנערך, נתפסו השניים על ידי החוקרים ונעצרו.
.
בחיפוש בבית בו שהו הדניים הבחינו החוקרים כי מחוץ לחלון הבית נזרקו תיקים ופנקסי חשבוניות של חברות רבות, חותמות ופרוטוקולים הנחשדים כי הם זויפו על מנת לבצע עבירות מע”מ והלבנת הון.
.
החשודים לא שיתפו פעולה עם החוקרים ושמרו על זכות השתיקה בחקירתם.
.
עו”ד מיכאל כשכאש ממשרד גולדמן ושות’ שמייצג את החשודים אומר בתגובה: “ההודעה שפורסמה על ידי רשות המיסים לוקה בתיאור עובדות המקרה. החשודים נעצרו ללא צו מעצר, בניגוד לדין ובית משפט השלום בהחלטתו אף הביע מורת רוח בעניין זה. בנוסף, החיפוש שבוצע בדירה, בוצע מכוח צו חיפוש שהוצא בכלל לאדם אחר, הדירה שבה בוצע החיפוש איננה דירתם של החשודים וזה בוצע בניגוד לדין. לבסוף הראיות שנתפסו, נתפסו מחוץ לדירה ואין בידי המדינה כל ראיה הקושרת את החשודים לראיות ולמעשה העבירה שמיוחסת להם.
.
״נציין כי בית המשפט לא קיבל את בקשת המדינה להארכת מאסר של 8 ימים ואישר לה 4 ימים בלבד. גם על כך כבר הוגש ערר”.
 
.
עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן