נתניהו מחפש עריקים באמצעות פיתויים ואיומים

על פי ההתנהלות עד כה אין בכלל ספק שאנשי נתניהו יצליחו לגרד עריק שניים שיאפשרו לו להקים ממשלה ימנית חרדית קיצונית. על פי דיווחים שונים המאמצים המושקעים הם בליווי פיתויים, ג׳ובים חלומיים, הטבות מפליגות וגם איומים מסווים להפיץ לכלוכים אישיים. הכל עובד בפוליטיקה הישרטלית המידרדרת מידי יום לתהומות חדשים.

 

 

נתניהו עצמו הודה שהוא מקווה שיימצאו העריקים הדרושים. הליכוד לא הכחיש את הדיווח הבלעדי שלנו בדבר הרצון לגייס בכל מחיר את אורלי לוי ואולי גם את עמיר פרץ. להיפך. היו גם אישורים מעורפלים לסקופ של רמי יצהר Rami Yitzhar.

 

אשר לספירת הקולות, התוצאות הסופיות יגיעו בשעות הקרובות.

ואלה תוצאות האמת לפני פתיחת המעטפות הכפולות, שנספרות עתה:

גוש הימין 59.
גוש השמאל 54.
ליברמן 7.

 

.

וזו חלוקת המנדטים כפי שהיא מסתמנת עתה:

.

הליכוד 36.
כחול לבן 32.
ערביות 15.
ש"ס 10.
חרדים 7.
ליברמן 7.
העבודה – מרצ 7.
ימינה 6.

.

התזוזות יכולות להיות מנדט אחד לפה או לשם. כרגע לא נראה שנתניהו ישיג את 61 המנדטים המיוחלים לחא חטיפת עריקים מרשימות אחרות ומבלי שליברמן יתמוך בגוש הימין.

 

רמי יצהר

Rami Yitzhar

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםסטטיק ובן אל יהיו הבידור האמיתי באולסטאר הישראלי
המאמר הבארשלנות נתניהו מכניסה 100 אלף ישראלים לבידוד באיחור שערורייתי
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.