מבזקים

יעלון: לא ניתן לנתניהו להפוך את ישראל לדיקטטורה

0E0ED15B-355A-487C-AA01-3C6D4FA287A8

ח”כ משה (בוגי) יעלון (כחול לבן) תקף בציוץ בטוויטר את ראש הממשלה נתניהו, “למי שעדיין לא קולט, זו הפעם השלישית שנתניהו מנסה להגיע ל-61 מנדטים, כדי להמלט ממשפט ולשלוט כדיקטטור. הוא שוב נכשל, אך אינו משלים עם תוצאות הבחירות”.

.

“לכן, הוא משתמש בחוסר אחריות באיום הקורונה, מנטרל את בית המשפט, פוגע במכוון בפיקוח הפרלמנטרי הדמוקרטי של הכנסת, משסה בכל כוחו איש באחיו (ראו את דף הפייסבוק שלו) ומפעיל את שופריו בתקשורת”, הוסיף יעלון.

.

שר הביטחון לשעבר הוסיף כי, “כחול לבן תקים ממשלת חרום רחבה ככל האפשר, גם אם נתחיל בממשלה צרה, כדי להציל את המדינה. לא ניתן לנתניהו להפוך את ישראל לדיקטטורה.”

.

וחבר הכנסת מאיר כהן המועמד לתפקיד יושב ראש הכנסת ה-23 אומר ההקשר לתרגילים המלוכלכים המופעלים במטרה למנוע את תחילת פעולת כנסת ישראל:

 “מה קורה לעזאזל? בשעה קשה זו של מגפת הקורונה, ממשיך הליכוד לפלג, לשסות ולייצר כנגדנו ‘פייקים סידרתיים'”.

.

“ראש הממשלה פועל באופן ישיר לסגירת הכנסת ומטרפד יחד עם אנשי הליכוד ויו”ר הכנסת הקמת וועדות קריטיות לאזרחי ישראל. מי יאשר העברת כסף לעצמאים, לשכירים, לבתי החולים ולקופות החולים? מי יוודא שהצוומתים הרפואיים יקבלו את המיגון הנדרש? מי יפקח בשעת חירום זו על עבודת הממשלה ומי יהיה לקול עבור האזרחים?”

.

“ידעו כולם שראש הממשלה אשר אומר שזו אינה עת לפוליטיקה – משתמש בפוליטיקה בצורה שלא ידעה ישראל מיום הקמתה”, דברי מאיר כהן.

.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן