מבזקים

השחיתות של נתניהו חמורה מהקורונה

6C144C58-3AFE-4B4A-8910-E8C64AD34D09

עו”ד אליעד שרגא: יש מחלה גרועה וסופנית יותר ממחלת הקורונה, והיא מחלת השחיתות. הקורונה תחלוף לה, עוד חודש עוד חודשיים, עוד שלושה, היא תעלם, כמו שבאה. אבל השחיתות תישאר. והיא זו שעלולה להרוס את יסודות המשטר בארצנו, היא זו שעלולה להרוס את הבית השלישי ולהביא את החורבן.

*

עו”ד ד”ר אליעד שרגא, יו”ר התנועה לאיכות השלטון בהפגנה הוירטואלית הגדולה בישראל: כאשר ראש ממשלה, ממנה מבקר מדינה מטעמו, המנסה לרצות את ראש הממשלה ואת חבר מרעיו, אין בקרה אמיתית על משרדי הממשלה, אין מי שיפקח על טיב השירותים האמורים להינתן לנו. אין מי שיפחית את הבירוקרטיה, ואין מי שילחם בשחיתות הממסדית, שאותה כל אחד ואחד מאיתנו משלם מכיסו הפרטי.

.

אבקש מכולכם, כי תפקחו את העיניים ותבינו, כי כאשר ראש ממשלה, מפעיל את השר לביטחון פנים שלו, שמפעיל את מ”מ המפכ”ל שלו, ופוגע אנושות בחופש ההפגנה, המחאה, והתנועה של אזרחים, אז היום זה פוגע באלה שמוחים, אבל מחר זה עלול להיות בכם. מי שנותן לזה יד היום, שלא יתפלא, שזה יחזור אליו כבומרנג מחר.

.

אבקש מכולכם, כי תפקחו את העיניים ותבינו, שכאשר ראש ממשלה, סוגר באמצעות האיש המכונה שר משפטים, באישון לילה, את מערכת בתי המשפט, בגלל שהוא רוצה לדחות את המשפט שלו עצמו, הוא פוגע בכולנו אנושות. הוא פוגע בזכות הבסיס של כל אחד מאתנו, לקבל סעד וצדק בבתי המשפט.

חמור מכך, כאשר המערכת המשפטית לא מתפקדת, אין מי שיפקח על הרשות המחוקקת ועל הרשות המבצעת, אין מי שיבקר ויאזן, ואין מי שיתמודד עם רשות מבצעת כל יכולה, וזאת הסכנה הגדולה למשטר הדמוקרטי.

.
יש מחלה גרועה וסופנית יותר ממחלת הקורונה, והיא מחלת השחיתות. הקורונה תחלוף לה, עוד חודש עוד חודשיים, עוד שלושה, היא תעלם, כמו שבאה!! אבל השחיתות תישאר. והשחיתות היא זו שעלולה להרוס את יסודות המשטר בארצנו, היא זו שעלולה להרוס את הבית השלישי, היא זו שעלולה להביא את החורבן!!

.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן