רק במדינת משטרה השר מאיים כך על האזרחים

גלעד ארדן מדבר היום כמו מפקד משטרה ברפובליקת בננות. כולו עזוז, חימה ואיומים שתכליתם להחדיר פחד ואימה באזרחי ישראל.  לא נעים לשמוע שר מדבר ככה במדינה שהיתה עד לאחרונה דמוקרטיה.

 

ארדן:

"נפעיל רחפנים ומסוקים. מי שיפר את ההנחיות ייתקל באכיפה חסרת תקדים".

 

ועוד אומר השר ההמונה על המשטרה לאזרחים: "אתם תראו עליית מדרגה של אלפי שוטרים נוספים. למעשה, המשטרה תהיה פרוסה בהיקף הכמעט גדול ביותר האפשרי שלה. יותר מ-6,000 שוטרים בסיוע של 1,400 חיילים יעשו בקרות וביקורות. הנושא המרכזי שאנחנו מנסים למנוע הוא עריכת ליל סדר או אירועים משותפים. על זה שילמנו את מחיר התחלואה הגבוה אחרי פורים, והמטרה שזה לא יחזור על עצמו הלילה.

.

"ירושלים היא האתגר הגדול ביותר. העיר חולקה לשבעה רובעים, ואנחנו מנסים לבודד כל שכונה לחוד עם דגש של אכיפה בתוך השכונות שבהן יש את רמת התחלואה הגבוהה. ככל שנצמצם את המעבר בין הרובעים או בין יישובים בישראל – נקטין את היקף התחלואה".

.

 

גלעד ארדן שוכח שהוא שר משטרה במדינה דמוקרטית. אולי הוא כבר אפילו לא חושב כך. יש דרך לפנות לאזרחים וערב החג ויש את הדרך של ארדן. פוי.

.

״עניין מרכזי״

שיתוף:
מאמר קודםנתניהו משפיל את גנץ ומאלצו לזחול ולהתחנן
המאמר הבאהעוצר הסתיים – הסגר עוד לא
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.