מבזקים

ליברמן הוא היחיד שמבטא נאמנה את זעקת האזרח המקופח

38396FD5-32F0-47AF-8175-ACBFD9113DBB

איפה גנץ? איפה עמיר פרץ? למה אורלי לוי שותקת? כל הלקקנים מחרישים אפילו שעוד אינם נמנים רשמית על כת שלטונו האבסולוטי. במצב הזה נשארנו רק עם זעקת איבט ליברמן.

 

 

קבלו אותה:

״השבוע שמענו הרבה על אסטרטגיית היציאה מהסגר, ויכוחים בין משרדים שונים, השוואות עם מדינות זרות ושעות של דיונים.
.

״נכון לרגע זה בכל תרחיש מתייחסים לאזרחי ישראל כאל אנשים חסרי אחריות, תבונה ויכולת קוגניטיבית.
אני קשוב לדברי רופאים בכירים, כמו פרופ’ יורם לס ופרופ’ איתן פרידמן מצד אחד, ומנגד לזעקת העצמאיים ולהצעות מטעם התאחדות התעשיינים.

.

״אני רואה את האבטלה והנזק הכלכלי הבלתי הפיך שנגרמים מהסגר, וכל זה מוביל אותי למסקנה, שחייבים לשנות מדיניות. יש להסיר את המגבלות על פתיחת עסקים ולהשיב את המשק לפעילות מלאה, לצד שמירה על ההוראות למניעת התפשטות המגיפה כגון שטיפת ידיים, חבישת מסכות במקומות הומי אדם ובמקום העבודה, הימנעות מלחיצות ידיים וקרבה ומדידת חום בכניסה לעבודה או למקומות מסחר. בשלב הראשון יש להחריג את האוכלוסיות הנמצאות בקבוצת סיכון גבוהה. במקביל יש להגדיל את מספר הבדיקות, כולל בדיקות סקר, לכלל האוכלוסייה. מדיניות הסגר והבלבול שהציבור נמצא בו, בשל האינפורמציה החלקית וחילוקי הדעות בין מקבלי ההחלטות, מסוכנים לא פחות מהקורונה.

.

״ההיסטריה והפאניקה הובילו לכך שחולים במחלות אחרות, או כאלו שלא חשים בטוב חוששים להגיע למיון או לקופות החולים שמא ידבקו בקורונה, ובכך למעשה מסכנים את חייהם. אני מצטרף לקריאה של ראשי הערים. נגיף הקורונה לא יעלם לא מחר ולא בעוד חצי שנה ולכן חייבים להתאים את עצמנו למציאות החדשה מבלי לפגוע בכלכלה ובשגרת החיים״.

.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן