מבזקים

דברי ראש השב״כ ללוחמיו ביום הזיכרון

4BE8C675-2DFA-43EE-8E0F-E71A21167265

במטה שירות הביטחון הכללי התקיים היום טקס יום הזיכרון לחללי השירות וחללי מערכות ישראל. מעמד טקס הזיכרון התקיים ללא קהל ושודר באופן מקוון לכלל עובדות ועובדי השירות.

.

ראש שירות הביטחון הכללי, נדב ארגמן, אמר:

“הזיכרון האישי והלאומי, הכאב המשותף, המחיר ששילמה החברה הישראלית בדם ובדמעות למען קיום המדינה, כל אלה מייצרים חיבור עמוק ארוג שתי וערב, שדבר לא יוכל לפרום אותו. גם לא ימים של מגיפה, משבר ואי ודאות.

 

*

לזיכרון ולמורשת יש חלק גדול ביכולתנו להמשיך ולהיות חוד חנית- מבצעי, אנושי וטכנולוגי במאבק המתמשך לסיכול איומים ולהגנה על ביטחון ישראל.

*

ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה אנו זוכרים יחד את חברינו שנתנו את היקר מכל למען ביטחון המדינה. אנו מוקירים את מסירותם וגבורתם של אלה שהציבור כולו חב להם חוב עצום לא פעם מבלי שיהיה מודע למעשיהם.

*

לכן ליום המיוחד הזה יש מטרה חשובה נוספת, לחזק בקרבנו את המחויבות. המחויבות להמשיך את דרכם של אלה שמסרו את נפשם על הגנת הבית. המחויבות לזיכרון כערך ארגוני, המחויבות להגנה בלתי מתפשרת על כל היקר לנו: ביטחון המדינה, ערכיות החברה והדמוקרטיה הישראלית.

.

חשוב שנזכור, שביחד ולחוד, בדמיון ובשוני, בעצב ובשמחה, כולנו רקמה ישראלית אנושית אחת.

*

אנו מרכינים ראש לזכר חללי שירות הביטחון הכללי וכל חללי מערכות ישראל. יהי זכרם ברוך.״

.

צילום של ראש שירות הביטחון הכללי, נדב ארגמן, בהתייחדות מול קיר הנופלים במטה השב”כ.

.

יו”ר הסוכנות היהודית יצחק הרצוג נשא דברים בטקס יום הזיכרון שקיים הארגון.

“אני מרכין היום ראש בגאווה וביגון עמוק על גבורתם ומסירת נפשם של בנינו במלחמות ישראל. ביניהם גם עולים חדשים וחיילים בודדים, שעלו לישראל לבד. אין זו תקופה רגילה, יהודים עדיין נעים בפחד ברחובות הערים בעולם”, דברי הרצוג.

.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן