מבזקים

המדריך המלא לצוללנים – כל מה שצולל צריך

במדינה שבה הים הוא חלק בלתי נפרד מתמונת הנוף שלנו, קשה שלא לעסוק בפעילויות פנאי שקשורות לתחום זה. החל מפיתוח מיומנויות גלישת גלים, שייט מקצועי ואפילו צלילה, כמעט כל הישראלים עסקו באיזה שהוא אופן במקצועות הים. ואולם, בשנים האחרונות טרנד הצלילה המקצועית רק הולך ומתפתח עם כמות הולכת וגדלה של מועדוני צלילה וחנויות לרכישת כל מה שצולל צריך כדי להפוך את חייו לנוחים הרבה יותר. השוק אמנם מוצף, אבל אם אתם רוצים לבחור את הציוד המתאים ביותר, אתם צריכים להבין מה הם הצרכים שלכם כשאתם נמצאים במעמקי הים. ולשם כך, חשוב לפנות לחנות מקצועית ומיומנת בתחום.

 

איך למצוא את הציוד המושלם לצלילה – כל מה שצולל צריך בלחיצת כפתור

 

על מנת שתוכלו להצליח להגיע למעמקי הים, בצורה קלה ובטוחה, אתם צריכים לרכוש את ציוד הצלילה הטוב ביותר שקיים בשוק. לשם מהכך, בחרנו להציג לפניכם חמישה מוצרי צלילה שכל צולל רוצה וצריך לפני יציאה למעמקי הים:

  1. חליפת צלילה איכותיתחליפת צלילה איכותית יוצרת בידוד תרמי, שומרת עליכם מפני פציעות ומאפשרת לכם לנצל את השהות מתחת למים להנאה למטרות הנאה צרופה.
  2. מסכות צלילה – כדי לאטום את הפנים בצורה טובה ועדיין לשמור על ראות מקסימלית, אתם צריכים מסכות ייעודיות שיאפשרו לכם לשמור על רמת תקשורת טובה, וסייעו לכם לנצל כל רגע מתחת למים.
  3. פנסי צלילה – ככל שאתם יורדים עמוק יותר מתחת לפני הים, כך הראות הולכת ומצטמצמת, עד למצב בו קרני האור כלל לא יכולות לחדור פנימה. ולכן, על מנת שתוכלו לראות את המתרחש במעמקים, תרצו שיהיה ברשותכם פנס צלילה חזק, עמיד למים.
  4. סכינים – על כל צרה שלא תבוא, מומלץ להחזיק באמתחתכם סכין אחת לכל הפחות, בעת שאתם נמצאים בלב הים. בין אם לחילוץ עצמי ובין עם להתמודדות עם תקלות מפתיעות, הסכין יכולה להיות לכם לעזר ולאפשר לכם חזרה בטוחה הביתה.
  5. חגורת משקולות – במיוחד אם אתם אוהבי צלילה חופשית, חגורת משקולות יכולה לסייע לכם להגיע לכל עומק שתרצו, מבלי לבזבז אנרגיה מיותרת לאורך הדרך. כאשר תרצו לעלות אל פני הים, תוכלו לאזן משקלים ולהתחיל במסע חזרה אל פני הים, בבטיחות.

הטרנד שהופך לדרך חיים – צלילה מקצועית עם ציוד מקצועי

 

לא משנה מה היא מטרת הצלילה שלכם, עד כמה אתם מקצועיים ואפילו כמה פעמים אתם מתכוננים לצלול – בכל פעם שאתם יוצאים אל הים הפתוח, אתם רוצים להחזיק בציוד הטוב ביותר. הציוד הנלווה שלכם הוא ציוד שבמקרה קיצון יכול אפילו להציל את החיים שלכם ולמנוע פגיעות ופציעות קשות. כך שאין שום סיבה לחסוך כספים או להתפשר, שהרי מדובר על ההנאה והבטיחות שלכם ושל השותפים שלכם.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן