מבזקים

הפשיעה המאורגנת עברה לשליטת המגזר הערבי

EF9BA7DC-56E2-4544-882D-CFFD46A1701B

מלחמתה הנחושה של המשטרה במשפחות הפשע הישראליות הביאה לריסוקן החד משמעי. גורמי החקירה הבכירים הצליחו בעבודה סזיפית ממושכת לשים יד על ראשי הארגונים ובעיקר לסכסך בינהם.

 

הסכסוכים הובילו למלחמת עולם פנימית שבמהלכה חוסלו בכירים, אחרים נמלטו לחו״ל ונרצחו מעבר לים. במלחמה הזו נפלו והתרסקו גם עורכי דין, זוטרים בארגונים ועברייני צעצוע קשי יום ששימשו קופים ולקחו על עצמם בבתי המשפט את חטאי מעסיקיהם.

 

ההצלחה המשטרתית הביאה להשתקת משפחות הפשע ולריסוקן המוחלט. התוצאה בשטח אינה היעלמות הפשיעה אלא כניסה מאסיבית לוואקום שנוצר בידי המגזר הערבי.

 

ערביי ישראל שולטים היום כמעט בכל הפשיעה המאורגנת המאסיבית. הפשע המאורגן במגזר מניב את התוצאות העגומות המוכרות מן העבר: רציחות, חיסולים, מאבקי שליטה עקובים מדם ואלימות מתרחבת הפוגעת באזרחים חפים מפשע בישובים הערביים.

 

הסיפור המתפרסם היום הוא רק שביב של המתחולל מתחת לפני השטח. כתב אישום הוגש נגד שלושה ערבים מצפון הארץ הקשורים לארגון הפשע של משפחת אבו לאטיף. הקופים מואשמים בסחיטה באיומים ובהטלת אימה על קבלנים כדי למנוע את השתתפותם במכרזים שונים בתחום הבנייה.

 

במשטרה מודעים היטב להשתלטות הערבית על תחום הפשיעה החנורה וננקטים אמצעים מיוחדים כדי להילחם במשפחות הפשע האלה. להערכת גורמים בכירים, משפחות הפשע הערביות יעברו את התהליך הכואב שעברו משפחות הפשע היהודיות.

 

המדינה לא תאפשר לכנופיות הערביות להשתולל בעיקר כשראשי המגזר הבינו את חומרת הבעיה ו עוניינים בחיסולה לא פחות מאשר המשטרה.

 

רמי יצהר Rami Yitzhar

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן