מבזקים

פתאום סמוטריץ׳ קורא לביבי ״בלפור״

1715175B-5488-4D51-9B5D-DD3F541285BA

יואב גלנט קיבל את הג׳וב של שר החינוך. מה לגנרל השנוי במחלוקת, שלא קיבל את הרמטכלות בשל עניינים אישיים, ולחינוך? כלום ושום דבר. אבל ככה זה אצל ביבי. הוא תמיד ממנה את האנשים שלו, הלקקנים, החנפנים והעבדים הנרצעים לתפקידים שבהם הם רק ייכשלו ולכן תמיד יישארו תלויים בחסדיו.

.

נעים להיווכח במטמורפוזה שאחזה בשרי הימין הקיצוני שנותרו מחוץ לקואליציה החדשה. פתאום הם שונאי נתניהו, מחרחרי מדון ומסיתים את הליכודניקים זה בזה ואת כולם נגד נתניהו.

 

קחו למשל את סמוטריץ׳. האיש שהיה נופת צופים כשר תחבורה, שדאג בעיקר להעביר כספים השייכים לכולנו והפנה אותם לצרכים מופרכים כמו סלילת עוד ועוד כבישים מיותרים עבור המתנחלים. פתאום נתניהו הופך אצלו ל״בלפור״ וההתבטאות מחפירה.

 

הסמוטריץ׳ הזה ״הודה לאלוהים על שאינו חלק מן הממשלה החדשה שאינה אלא ביזיון״.

.

הוא הוסיף: “אני רואה את סאגת הזחילות, ההשפלות והבגידות בבלפור, את ההפקרות וחוסר המקצועיות או הענייניות של המינויים, ואת ההמצאות של תיקי שקר לענייני כלום ושום דבר. בדיוק מזה ברחנו.

.

״מעניין מה מרגישים בכירי הליכוד שהקריאו את דפי המסרים של בלפור נגדנו על כיסאולוגיה, וזוחלים עכשיו להתחנן על נפשם ללשכה, נהג ויועצים במשרד פיקטיבי ומיותר”.

.

הממשלה החדשה תוצג השבוע לאחר שנתניהו הסדיר את העניינים עם בכיריו בשיחות אישיות. אלי כהן, אקוניס וגילה גמליאל קיבלו תיק. שטייניץ נשאר באנרגיה ואולי עוד יקבל פירורים.  ואילו דיכטר ברקת ונוספים מפעילים מכבש לחצים בחוץ למרות תחינות כדי להשיג תפקיד ברגע האחרון. אפשר שיומצאו עוד כמה תפקידי סרק ברגע האחרון כדי לדכא את המרירות. אלקין למשל, זכה. חוטובלי למשל הצליחה בררע האחרון לקבל את תיק המתנחלים והיא תוחלף בעתיד על ידי צחי הנגבי.

.

רמי יצהר

Rami Yitzhar

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן