הדרבי החיפאי: תיקו בפנים – מכות בחוץ

החוליגניזם מחוץ לאיצטדיונים בעת קיום מדחקים בלי קהל בתחומם מתפשט ומקבל תבנית תרבותית חוליגניסטית העושה צחוק אלים ומופגן מהמועדונים, ממינהלת הליגה ומן השר החדש ההמונה על הספורט בישראל.

 

החוליגניזם בגרסת עידן הקורונה מוכיחה את אוזלת ידה של המשטרה להשליט סדר והרי עכשיו אין מדובר ברבבות אוהדים בתחומי איצטדיון אלא בכמה מאות המתגודדים במועד ידוע מראש במקום ידוע ובמספרים צנועים. ולמרות זאת, המשטרה מגלה אוזלת יד מעוררת תמיהה. מה הולך פה?

 

הפעם האלימות התבטאה בקטטה גדולה בין אוהדי מכבי להפועל חיפה בעת שבסמי עופר נפרדו הקבוצות בתיקו 2-2 בעייתי בעיקר לירוקים.

 

ביום שלמחרת המשטרה מדווחת על פתיחת חקירה. וכך נמסר לתקשורת:

המשטרה פתחה אמש בחקירת אירוע קטטה בקרית חיים בין אוהדי כדורגל וזימנה הבוקר לשימוע את בעל האצטדיון.

.

המשטרה פתחה אמש בחקירה, עם קבלת דיווח במוקד 100 סמוך לשעה 23:00 בדבר חשד לקטטה בקריית חיים, באצטדיון העירוני, במעורבות כ- 70 אוהדים בתום הקרנת המשחק בין הקבוצות מכבי והפועל חיפה.

.

בתוך כך, שוטרי תחנת זבולון פזרו את ההמון וגבו עדויות מממספר בעלי כלי רכב, לאחר שנמצא נזק שנגרם ככה"נ במהלך הקטטה, לצד זימון בעל המקום, לבירור במסגרת הליך רישוי.

.

עפ"י גורמי רפואה, ניתן טיפול במקום לאדם אחד בלבד כבן 55 שנפגע באורח קל.

חקירת נסיבות האירוע נמשכת.

.

 

עבור מרקו בלבול קיימת בעייה: הוא פתח את הפלייאוף עם שני הפסדים ועכשיו נקודה ראשונה ויכולת די עלובה. שחר צדק שלא מיהר להחתים אותו לעונה נוספת. עכשיו עתידו של המאמן לוו בערפל די סמיך למרות שהירוקים יזכו בסגנות.

.

עניין מרכזי

 

שיתוף:
מאמר קודםהושק הפורום הפרלמנטרי לקידום האינטרסים של העצמאים
המאמר הבאהאומץ להסתלק מאנשים השותים את אושר האישי שלך
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.