למנוע הזמנת ההזוי יורם לס לטלוויזיה

הדמעות של סמיון הן כאין וכאפס לעומת הסל הצפוי לכם אם לא תרסנו את הצעירים ששמים זין על המסיכות. חייבים גם לאסור על התקשורת להושיב אותו באולפנים – ומייד!

.

הפייק ניוז הקבוע והנורא שהוא מפיץ הפך את הטפותיו למרעילי בארות חסרות מעצורים. הצרה היא שהעורכים יודעים זאת ובכל זאת מזמינים אותו לאולפני הטלוויזיה רק כדי לנגח את ביבי וגנץ פוליטית.

.

עצם השמעת הדיעות המופרכות בטלוויזיה באולפני מרכזיים עתירי רייטינג ובזמני צפיית שיא, גורמות את הנזק הנורא בדיוק כמו האסון שהמיט וממיט טראמפ על אמריקה. להפסיק זאת זו חובה אזרחית ממדרגה ראשונה.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםהרופאים: אבדה השליטה במגיפה ואירופה פותחת שעריה אבל לא לישראלים
המאמר הבאהאוניברסיטאות עלולות להפיץ את הנגיף לרבבות סטודנטים
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.