מבזקים

בית״ר ירושלים הקימה מערך סקאוטינג מסקרן

FB2858DA-C41E-4642-8576-2CA24113383C

בית”ר ירושלים הודיעה על הקמת מערך סקאוטינג ואנליזה במחלקת הנוער של המועדון. המחלקה תיבנה בשיתוף פעולה עם מכללת “ספורט פאנל”, בבעלותו של יועץ התקשורת רפאל קבסה.

.

במסגרת שיתוף הפעולה יערכו תלמידי ובוגרי הקורסים ניתוחי משחקים וסטטיסטיקות עבור הקבוצות השונות, יעזרו לצוותים המקצועיים בניסיון לשפר את הקבוצות וכמו כן יעזרו לשחקנים להתפתח בצורה אישית.

.

הסקאוטים, אשר יתפרשו בכל המחלקה, יקדמו גם את פרויקט “טופ 11”, שהופך להיות גולת הכותרת של המחלקה.

מנהל מחלקת הנוער, תומר כרמל, אמר: “מדובר במערך חשוב ומיוחד עבור המחלקה. שיתוף הפעולה בין בית”ר לספורט פאנל הוא שילוב נהדר עבור כל הצדדים. מצד אחד נקבל עזרה בניתוח הקבוצות בצורה מדוקדקת, נשפר את היכולות של הקבוצות ולא פחות חשוב של השחקנים, ומצד שני, הסטודנטים יהנו לעבוד באווירת כדורגל אמיתית, ולהתנסות להיות חלק מקבוצת כדורגל, ולצבור ניסיון שיכול להקפיץ אותם בעתיד קדימה”.

.

רפאל קבסה הוסיף: “המכללה שלנו חרטה על דגלה לשנות ולשדרג את הכדורגל במדינת ישראל וכדי לעשות זאת נכון, מחלקות הנוער הן הבסיס לכך. אנו גאים לעבוד עם מועדון כדורגל בית”ר ירושלים שדוגל במצוינות, חדשנות ופיתוח צעירים ומהווה דוגמה לכלל המועדונים בישראל על חזון ואופק. מאחל הצלחה גדולה הן למועדון והן לבוגרים שלנו שמקבלים בית חם ומעשיר”.

.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן