מבזקים

משרד החינוך משקיע בטכנולוגיה ללמידה מרחוק

09988C01-C858-40E6-ABF4-5C1AA1C6F4BB

שר הדיגיטל הלאומי, חה”כ דודי אמסלם ושר החינוך, חה”כ יואב גלנט קיימו היום פגישה במטה ישראל דיגיטלית ובה הוצגו יכולות דיגיטליות בעולם החינוך והבריאות של משרד הדיגיטל הלאומי.

.
השרים דנו בכלים והאפשרויות ללמידה מרחוק לשנת הלימודים הקרובה והכריזו על שיתוף פעולה ויציאה לדרך עם תוכנית לפתרון כבר ל-1/9/20 וכן פתרון לטווח הרחוק.

*

שר הדיגיטל הלאומי, חה”כ דודי אמסלם ציין כי: “דווקא התקופה הבלתי אפשרית הזו של מגפת הקורונה היא הזדמנות יוצאת דופן להטמעת התהליכים הדיגיטליים במערכות החינוך.

.
״אי לכך קיימתי עם השר גלנט ישיבת התנעה ראשונית לקידום תוכנית מקיפה ורצינית במיוחד של הלימודים מרחוק, וקיבלנו סקירה מקיפה על העבודה המבורכת שנעשית ועוד תיעשה, בעזרת השם, במטה ישראל דיגיטלית.
.

״אני אגב שומע את הביקורת על המשרדים החדשים בממשלה החדשה. אם היינו מקימים היום את משרד החינוך, בטח גם הייתה ביקורת, אבל אני רואה במשרד הדיגיטל הלאומי משרד חשוב מאוד. ימים יגידו״.

.

שר החינוך, חה”כ יואב גלנט אמר ״עם כניסתו של ידידי דודי אמסלם לתפקיד שר הדיגיטל הלאומי, קיימנו ישיבת עבודה משותפת שבסופה סיכמנו על שיתוף פעולה משמעותי בין המשרדים.
הגעתי היום ל״ישראל דיגיטלית״ כדי להכריז יחד עם השר אמסלם על שיתוף פעולה משמעותי בין משרד החינוך לבין משרד הדיגיטל הלאומי – על מנת לקדם את נושא הלמידה הדיגיטלית בתוך מערכת החינוך.
.

״אני מאמין שהשקעה בחינוך תניב צמיחה במשק הישראלי, ואני מתכוון לקדם את הנושא הדיגטלי בתוך המשרד – בדגש על הלמידה מרחוק. זה טוב לתלמידים, זה טוב למורים וזה יעשה טוב למדינה״.

*

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן