מבזקים

גמזו קפץ על הג׳וב בלי לסכם את מהות תפקידו וסמכויותיו

1A6566F1-CF67-4B6C-8495-65DAF929D835

אחרי שכל בר דעת הבין שזו מלכודת ונמלט בזמן, חלקם כמו ברבש ברגע האחרון ממש, נמצא הפראייר התורן: רוני גמזו. הפעם ביבי אפילו לא טרח להודיע לבני גנץ שהוא הולך למצוא מישהו שיסכים לג’וב. בני גנץ הפך לסתם רהיט מאיקאה בסלון הווירטואלי שלו.

 

גמזו הוא קיבל טלפון, אמש, לא חיטט בפרטים וקפץ על המציאה. למה לא? פרסום ותהילה קיצרת מועד קורצת למי שעד היום עתידו היה מזמן מאחוריו.

 

היום גמזו מפרסם את גרסתו להפיכתו הפרוייקטור לענייני קורונה. לא השתכנענו.

 

הנה זה:

בוקר טוב, כאן פרופ׳ רוני גמזו. אתמול, בשעות הערב המאוחרות, פנו אלי ראש הממשלה ושר הבריאות להתגייס לסייע במשבר הקורונה ברמה הלאומית, לאחר שמינויו של פרופ׳ ברבש התפוצץ לצערי. השבתי מיד בחיוב. כך היה גם בפעם הקודמת בתחילת אפריל שהתבקשתי לסייע בניהול המשבר בבתי אבות.

זהו משבר רפואי, כלכלי וחברתי; אני לא שואל שאלות במצב שכזה – פשוט מגיע, תורם את כל כולי ומסייע למדינתי ולמערכת הבריאות בניהול המשבר.

.

האתגרים הם עצומים; שיקום אמון הציבור בהובלת הטיפול במגיפה, איזון חכם בין הקטנת ההדבקה לבין המשך החיים, שיפור בהיענות הציבור ובאכיפה, שיפור במערך קטיעת שרשרת ההדבקה והמשך חיזוק המערכת הרפואית.

.

אלו אתגרים של כל אדם ואזרח אחראי במדינה, של כולנו; זאת לא הבעיה של הממשלה, משרד הבריאות או גורם שלטוני זה או אחר. כל אחד, כל אחד צריך להושיט יד לסייע ולנהוג באופן שמקל ולא מכביד, שתומך ולא משבש, שמלכד ולא מפרק. מנגד כל גורמי הממשלה ומוסדות המדינה צריכים להרגיש את העם, את המצוקה והקושי ולהתאים את הצעדים הנדרשים.
.
כמו בפעם הקודמת ד״ר גיל פייר ופרופ׳ יצחק שפירא יטלו את שרביט ההובלה של ניהול איכילוב לתקופה הקרובה. בית החולים איכילוב מאורגן היטב ומנהל את ארוע הקורונה לצד רפואת שגרה בהיקף כמעט מלא; שיהיה ברור- הכל בזכות העובדים הנפלאים, ההשקעה שלהם בטיפול בחולים, באחריות, בהתגייסות ובמסירות למען הבריאות של כולנו. כך צריך להיות, כך נמשיך.

תודה ובהצלחה לכולנו
רוני

.

רדוד, רוני, רדוד עד מטופש ובעיקר: לא אמין.

.

צילום: מירי גטניו, דוברות איכילוב.

.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן