מבזקים

להשקיע את הכסף בחכמה – אפשרי עם טריא

הדרך בה נבחר לנהל ולהשקיע את המשאבים העומדים לרשותנו ואת הכסף שאנחנו מצליחים לחסוך לאורך השנים עשויה לקבוע עד איזה גיל ניאלץ לעבוד, באיזה אופן נוכל לחיות את חיינו בהווה ובעתיד וכמה מהחיסכון שלנו נוכל בסופו של דבר להוריש לילדינו. באמצעות פלטפורמות חדשניות ופורצות דרך דוגמת “טריא”, ניתן כיום להשקיע את הכסף בחכמה ובביטחון מלא, ללא תלות במוסד פיננסי גדול שיגבה מאיתנו עמלות מופרזות ויגזור רווחים מופרכים.

 

פלטפורמת השקעה אלטרנטיבית המציעה פתרונות פיננסים מתקדמים – טריא

עבור מי שאינו מכיר עדיין את השם, “טריא” הוא שמה של פלטפורמת ההשקעות האלטרנטיבית הגדולה ביותר בישראל, אשר מושכת אליה יותר ויותר אנשים לאחרונה בעקבות האינטרס המשותף לרבים –  מציאת ערוץ השקעה אמין, יציב ואפקטיבי אשר אינו נגוע ב”מחלות” הנפוצות השונות של מוסדות פיננסיים גדולים ומסורתיים כמו בנקים ובתי השקעות גדולים. אותן “מחלות” כוללות, למשל, עמלות מנופחות עליהן כולנו מתרעמים מדי פעם, תנאים דרקוניים ובלתי מתחשבים עבור לקוחות בעלי ממון מועט יחסית, חשיפה לסיכונים מיותרים וגדולים מדי בעבור הבטחות לתשואות גבוהות ועוד.

 

לאור המצב המתמשך בתחום בו רבים עובדים מסביב לשעון וחוסכים ככל יכולתם אך עדיין אינם רואים תמורה הולמת עבור מאמציהם, לפחות מכיוון ההשקעה של חסכונותיהם באפיקים שונים בשוק, אינספור אנשים פונים לערוצי השקעות אלטרנטיביים. פלטפורמות להשקעות אלטרנטיביות, דוגמת “טריא” משגשגות לאחרונה על רקע מצב זה בו נוצר קרע וחוסר אמון חסר תקדים בין הציבור לבין המוסדות הפיננסיים הגדולים.

 

סוד הקסם של “טריא” – היתרונות של פלטפורמת השקעות אלטרנטיבית

במסגרת פלטפורמה אלטרנטיבית דוגמת “טריא” להשקעות מסוגים שונים ומגוונים, נפתח בפנינו מגוון רחב ועשיר ביותר של אפשרויות השקעה, המתאפיינות בכמה תכונות רצויות ביותר מנקודת מבטם של מרבית החוסכים והמשקיעים הקטנים והבינוניים –

ב”טריא” תוכלו למצוא מגוון אפשרויות של השקעות בהלוואות הניתנות לסקטורים שונים. מדובר בהשקעות בטוחות ויציבות יחסית, בהן התשואה טובה  ויציבה, רמת הסיכון נמוכה ביותר והאפשרויות העומדות בפני המשקיע הן רבות ומגוונות.

אחד היתרונות הרלבנטיים ביותר עבור רבים היא העובדה כי בפלטפורמה מסוג זה ניתן להשקיע גם בסכומים קטנים, מה שפעמים רבות לא מתאפשר במוסדות הפיננסיים המסורתיים והגדולים (שם השקעה קטנה לא אפשרית או שאינה מניבה תשואה כמעט בכלל).

פלטפורמה מקוונת זו מאפשרת להשתמש בטכנולוגיה הקיימת כיום על מנת להתאים פתרונות פיננסיים באופן אישי ופרטני לכל לקוח ולקוח, לגוון את תיק ההשקעות ולהחליט על פרופיל השקעה שמתאים לכם.

ההתאמה האישית של פתרונות פיננסיים (דוגמת אפיקי חיסכון והשקעה) מתווספת לעובדה כי מדובר בהשקעות המפוקחות על ידי רשות שון ההון, ביטוח וחיסכון, מניבות בין ארבעה לשישה אחוז תשואה בממוצע בשנה ונושאות עלויות המשולמות בעמלה אחת מפורטת, ברורה וישירה. כל אלו, כמו גם תכונות רבות נוספות של פלטפורמה זו, הופכות אותה לדרך השפויה והמתבקשת ביותר לחסוך ולהשקיע כיום.

 

למידע נוסף גלשו לאתר טריא https://www.tarya.co.il/

 

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן