מבזקים

הכישלון המהדהד של נתניהו הוביל ליותר מ-1,000 מתים

3F00BCA6-C3B4-4570-AF95-76EE24FE2445

עיתונים גדולים בכל העולם מאמצים את הדגשת הקורבנות בימי מלחמה או מגיפה. היום עושה זאת ידיעות. 

.
מספר המתים בישראל חצה בסוף השבוע את ה-1,000 והמצב רק מחמיר. נתניהו נמנע ממהלכים בדומה לאלה שננקטו בעבר בשל אינטרסים פוליטיים ולחץ חרדי. החרדים וכן דרעי הוגיעו שאינם מתנגדים לסגרים ולהגבלות בתנאי שיחולו על כווולם בכל מקום בלי קשר לרמת התחלואה המקומית.

עד מתי מתקהלים באשר הם יעלוזו?
עד מתי מנהיגים יידומו?
עד מתי חפים מעוון ייקברו בהחבא?
עד מתי?

.

בהמשך השבוע יוחלט אם להטיל הגבלות באזורים מוכי נדבקים או להיכנע שוב לחרדים ולדרדר את ישראל לאסון. בינתיים הידרדרה ישראל למקום הגרוע בעולם מבחינת מספרי הנדבקים יחסית לגודל האוכלוסיה. בינתיים ישועה אין וגם לא פריצת דרך רפואית.

 

 

 

ובינתיים סקרים שפורסמו בשבוע החדש בערוצי הטלוויזיה מצביעים על שיא באי שביעות הרצון מביצועי נתניהו בימי הקורונה. לא פחות מ-74% מהציבור סבור שתיפקוד נתניהו רע עד גרוע. הכישלון מיוחס גם לראש הממשלה וגם לממשלתו, כולל גנץ.

.

ארגון הבריאות העולמי שנחשב לגוף העל בתחום מפרסם היום הודעה מיוחדת שתכליתה לסכל את הספינים ולסקול את הבלופים שמפזר טראמפ במסגרת הקמפיין שלו.
.

טראמפ הבטיח להשיק בסוף אוקטובר ,זמן קצר לפני הבחירות, את ״החיסון המיוחל לקורונה״. זה כמובן שקר גס ובלוף נוסח נתניהו שתפקידו למנוע התנקמות הציבור בו בשל מחדליו האיומים שהרגו כ-200 אלף אמריקנים וגרמו להדבקתם של יותר מ-6 מיליון בני אדם.
.

ארגון הבריאות מוסר כי לא תהיה שום תרופה לפני מאי 2021 וגם אז ממש לא בטוח שתיצא כזו היעילה באופן שאינו גורם נזקים חמורים אחרים למערכות שונות בגוף האדם.

.

למעט חסידיו השוטים, העולם ומרבית האמריקנים כבר מזמן אינם מאמינים לאף מילה היוצאת מפיו או בוקעת ממקלדת הקישקושים שלו. אחרי הכל הוא הכחיש את המחלה, אחר כך התנגד למסיכה, שיווק תרופה בלתי יעילה כדי לסייע לחברים ואפילו הרחיק לכת וייעץ לאנשים לשתות אקונומיקה. היו כמה אידיוטים שמתו מזה. לא מספיק כי הוא כנראה יצליח להיבחר מחדש.

.

 

רמי יצהר

Rami Yitzhar

עניין מרכזי

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן