מאמץ פסול להסתיר את זהות מארגני ״מסיבת הטבע״ הקטלנית

עולם הפוך:
צעירים שמים זין, עפים על עצמם, חומקים ל״מסיבות טבע״ חבויות, ומה נשאר מזה: הלווייה וקיטורים על משטרה רשלנית. אין גבול לאווילות הכלל.

 

וזה עוד כלום. חכו חכו כשיוודע לכם מי אירגן את המכונה מסיבת טבע ואילו חשדות נחקרים בקשר לכך. יש כאן תופעה של הפקרות כללית שבלתי ניתנת למניעה ולהרתעה בכל המגזרים, בכל הגילים, בכל אזורים. הפגנות, חתונות, כינוסים, בחוץ ובבית, בעיר ובכפר.

 

נתניהו וממשלתו איבדו את הסמכות ופוררו את החברה עד להפקרות מוחלטת. זה מחיר ההתנהלות המושחתת עד אימה הנגועה באינטרסנטיות פוליטית פסולה. היא זלגה לרמת הפרט והפכה לחוסר אמון מוחלט ובסירוב נפשי לשתף פעולה עם הרשויות. התוצאה עלולה להיות הרת גורל בעיקר כי כולם רואים רק את האחר הנוהג שלא כהלכה אבל לא את הדבשת שלו.

 

נתניהו חייב ללכת ועד שהליכודניקים לא יבינו זאת, כולנו בצרות צרורות.

 

רמי יצהר,

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםשבוע 11 בבלפור: הפגנות ללא תקריות
המאמר הבאהמחדל הגדול: 38 רובים נגנבו מבסיס צבאי גדול
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.