מיקי זוהר: צפויה קפיצה במספר המתים

מהומה בוועדת החוקה: ח"כ מיקי זוהר: "לא ניתן לסיים את החוק היום ללא הסכמת האופוזיציה; מקבלים מסרים שאם אלפים יבואו לבלפור, אלפים יתפללו ביום כיפור"; ח"כ אלי אבידר: "אל תשחק במוות של אנשים"*

.

*יו"ר הקואליציה ח"כ מיקי זוהר (הליכוד) בפתח הדיון:* "אין אפשרות לסיים את החוק היום הכנסת ללא הסכמת האופוזיציה. אתמול נערכו מעל 60 הלוויות של חולי קורונה. אנחנו לקראת קפיצה משמעותית בתמותה ומקבלים מסרים שאם יבואו אלפים לבלפור, אלפים יבואו לבתי הכנסת להתפלל בכיפור. כל מי שטוען שזה שטויות יישפט בבית דין של מעלה. יש מי שרוצים שההפגנות יימשכו כי זה מגביר את התמותה. אם החוק לא יעבור ובימ"ש העליון יקבל החלטה שהוא לא מאשר את התקנות לארבעה ימים יתרחש פה אסון אפידמיולוגי שלא חלמנו."

.

*ח"כ אלי אבידר (ישראל ביתנו) התפרץ לדבריו:* "מאיפה הבאת את זה? אל תשחק במוות של אנשים. אתה חולה נפש".

*ח"כ זוהר הגיב:* "אל תהיה טיפש".

.

*ח"כ יואב סגלוביץ' (יש עתיד תל"ם):* יו"ר הקואליציה הוא גיבור של רפש, מטיח האשמות דמגוגיות מופרכות. העובדה היא שהסגר לא תלוי בחוק שלפנינו. לומר זאת זו רעות והבל רוח. הציבור עוד עלול להתבלבל מדברי הבלע האלו. הסגר ייכנס ב-14:00 והכלכלה תושבת".

 

ועכשיו לדברים של בוגי יעלון לפני יום הכיפורים:

‏אזרחי ישראל, אחרי שהנאשם קבע שאתם אשמים בקטסטרופה ובמחדל שלו, תבדקו היטב את הנחיות ה״פייק סגר״ שהוא כפה עליכם, ותראו שחוץ מהגבלות לא דמוקרטיות על המחאה נגדו – הכל נשאר כמעט אותו דבר. הנאשם לא מטפל במחדל – הנאשם מטפל בסתימת פיות. לא תהיה מחילה על כך. חתימה טובה.

 

 

.

 

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםנתניהו נבהל מדברי לפיד שחשף את האמת המרה
המאמר הבאההפגנה בבלפור כללה מייצגי תליית כביסה מלוכלכת
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.