מבזקים

אין גבול לחוצפה: חגיגה פיראטית הופסקה מחוץ לת״א

4A09AED6-C336-4890-AF97-49CB0ACA8284

בהמשך למאבק הלאומי לבלימת התפשטות נגיף הקורונה חשפו אמש יחידת אתגר בלהב 433 ושוטרי מחוז תל אביב, מסיבה רבת משתתפים שהתקיימה בעסק לשטיפת רכבים בישוב אזור, בניגוד למגבלות שנקבעו בחקיקה שתכליתן מניעת התפשטות נגיף הקורונה.

במהלך הפעילות אותר במקום מפר בידוד ונרשמו למעלה מ-50 דוחות לנוכחים במקום בגין הפעלת מקום ציבורי שהפעלתו נאסרה, יציאה ממקום מגורים לפעולה שאינה מותרת והפרת בידוד. כמו כן 6 נעצרו לחקירה באזהרה בסיומה שוחררו ונגד בעל העסק נפתח תיק פלילי.

.

במסגרת פעילות פיקוח ואכיפת הגבלות למניעת התקהלות אסורה, ובעקבות מידע שהתקבל בזמן אמת הגיעו כוחות משטרה לעסק והבחינו בעשרות אנשים חוגגים במסיבת יום הולדת בניגוד להנחיות משרד הבריאות, תוך הפרה בוטה של הסגר כשהם נמנעים משמירה על ריחוק חברתי ומעטיית מסכות.

.

משטרת ישראל תפתח בחקירה פלילית נגד אזרחים שבחרו להתעלם ביודעין מהנחיות משרד הבריאות, כשהם רואים לנגד עיניהם את תועלתם האישית מתוך כוונה להטעות את רשויות האכיפה.

.

המשטרה מבקשת מציבור האזרחים  להישמע להנחיות והוראות משרד הבריאות בנושא, שכן התעלמות מהן וזלזול בהן משבשים את המאמץ הלאומי במאבק בהתפרצות הנגיף והתפשטותו בישראל. מפרי צווי הבידוד של משרד הבריאות אף עלולים להפיץ את הנגיף, להדביק ולסכן את חייהם של אזרחים נוספים ללא ידיעתם.

.

משטרת ישראל תפעל על מנת למצות את הדין עם כל מי שיבחר להתעלם מהוראות משרד הבריאות ויגרום במעשיו, ברשלנות או במתכוון, לסיכון של התפשטות נגיף הקורונה.

.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן