מבזקים

ניקיון לאחר שיפוץ כל מה שצריך לדעת

אין דבר מרגש יותר מ-לשפץ את הבית ולהעניק לו מראה חדש ויוקרתי. לאחר שהקירות מלאים רטיבות, הברז המטפטף במטבח לא נתן לכם מנוח בלילה וכבר אינכם יכולים להסתכל על האריחים הישנים בחדר האמבטיה, אתם יודעים שהגיע הרגע לשפץ את הבית. אך גם לאחר השיפוץ לא מדובר בסוף פסוק. כי בסיום העבודה השיפוצניקים משאירים לכלוך ואבק שלא ניתן להתגבר עליו בקלות.  כאן נכנסת לתמונה חברת ניקיון המבצעת ניקיון לאחר שיפוץ. חברת ניקיון לאחר שיפוץ משתמשת בחומרים איכותיים וכלים חדשניים לניקוי מקצועי של כל לכלוך. כל זאת על מנת לנקות את הבית כראוי לאחר השיפוצים ולאפשר לכם כניסה נוחה במהירות האפשרית.

 

כיצד ניערך לניקיון לאחר שיפוץ?

 

חברת ניקיון לאחר שיפוץ מנוסה ומקצועית מעניקה לכם שירותים מעל ומעבר,  ומעסיקה עובדים שהוכשרו לכך כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר. על מנת להגיע לחברת ניקיון טובה לניקוי לאחר שיפוץ, כדאי להקפיד על כמה דברים:

  • פגישה עם נציג החברה

להבין מה עומדים לעשות – לפני השיפוץ, צריך להבין מהקבלן בדיוק אילו סוגי עבודות הוא יבצע בביתכם ומי יהיה אחראי על פינוי הפסולת. לאחר מכן, מומלץ להרים טלפון לחברת הניקיון ולעדכן את נציגיה בהתפתחויות. כמו כן, היות שחברת הניקיון היא העמוסה שבין החברות, מומלץ לפנות אליה כשבוע, ורצוי אף שבועיים, מראש.

  • אל תמהרו להכניס את הרהיטים – הוצאתם את הרהיטים ושאר החפצים מהדירה לפני השיפוץ? אל תמהרו להכניס אותם עם תום השיפוץ. על מנת לאפשר לחברת הניקיון לבצע עבודה מקצועית ויסודית, רצוי שבדירה יהיו כמה שפחות פריטים. וזאת בייחוד אם בסופו של דבר תחליטו לבצע גם פוליש לרצפה, פעולה הדורשת שימוש במכונת פוליש מיוחדת.
  • ביום הניקיון עצמו, כדאי להימצא בדירה על מנת להנחות את בעלי המקצוע לגבי הניקיון, כדי שהם יוכלו לנקות לפי שביעות רצונכם. מצד שני, שימו לב להצעות הניקוי שלהם. מנקים רבים מדברים מניסיון רב שנים ויכולים להציע לכם דרכים טובות ואיכותיות לניקוי השטח הפרטי שלכם.
  • השתמשתם בחומרים כימיים כלשהם? חשוב שהמנקים ידעו על כך – כאשר מבצעים ניקיון לאחר שיפוץ, משתמשים המנקים המקצועיים בחומרים כימיים שונים על מנת להתגבר על הכתמים העקשניים ביותר. על מנת לשמור על כללי הבטיחות ולוודא שחומר כימי אחד לא “יתנגש” עם השני, חשוב להראות למנקים את החומרים שבהם השתמשתם.

אילו פעולות כולל ניקיון לאחר שיפוץ?

 

ניקיון לאחר שיפוץ הוא מונח כללי המאגד בתוכו מגוון רחב של פעולות ניקיון שונות ומגוונות, דוגמת ניקוי טיט, ביצוע שאיבת רובה, ניקוי של תריסים וחלונות, ניקוי נסורת של ארונות, ניקוי של גופי תאורה ולא פעם פינוי פסולת בניין. על כל פנים, לפני שהמנקים מגיעים אליכם, חשוב לתאם ציפיות ולקבוע מה יהיה כלול בשירותי הניקיון שהם יעניקו לכם.

 

כמה עולה ניקיון לאחר שיפוץ?

 

שירותי ניקיון לאחר שיפוץ משתנים בהתאם להיקף העבודה ולסוג השירותים שבהם אתם מעוניינים. לדוגמה, ניקוי סטנדרטי של דירת 3 חדרים עשוי לעלות כ-1,200 שקלים, בעוד ניקוי של דירה בת 5 חדרים יעלה כ-1,800 שקלים. כמובן, אם אתם מעוניינים בשירותים נלווים כמו פוליש ווקס או פוליש קריסטל, הם יהיו בתוספת תשלום. אך לפני שבוחרים חברת ניקיון לאחר שיפוץ טובה ביותר עבורכם, מומלץ לבצע סקר שוק ולבחון את המחירים הממוצעים. כמו כן, למרות הפיתוי, לא מומלץ לבחור בחברה המציעה מחירים נמוכים מדיי שאינם הגיוניים בעליל, מתוך חשד שייתכן שמדובר בחברה מתחילה ובלתי מקצועית. מנגד, לא מומלץ לבחור בחברה יקרה שפשוט תקרע לכם את הכיס. אז הפתרון? לכו על דרך האמצע, בחרו בחברה המציעה מחירים הוגנים כולל הצעת מחיר מפורטת.

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן