מבזקים

כיצד ניתן לבחור במהרה חברת מטבחים מובילה?

בהיותנו מתכננים מטבח חדש או משפצים את ביתנו, אין ספק כי אחד הדברים הכי חשובים בתהליך הוא בחירת חברת מטבחים מובילה. חברה מקצועית תדע לאפיין את הצרכים שלנו ביסודיות, לבחון את מהות החלל, את גודל ולהתאים את המטבח המושלם לביתנו. הרי אם מסתכלים על התמונה כולה יש הבדל די מהותי בין מטבח שמתכננים עבור משפחה עם 4 ילדים לבין מטבח עבור פנסיונרים שהחליטו לעבור מהכפר אל העיר. אז איך בוחרים?

 

עבודות קודמות

אחת הדרכים היותר טובות לבחור חברת מטבחים מובילה היא על ידי הסתכלות על עבודות קודמות. מצד אחד, לרוב החברות יש היום אתר אינטרנט בו אנו יכולים לבחון את המטבחים שאותה חברה תכננה, עיצבה ויישמה בפועל ומצד שני תמיד כדאי ללכת ממש פיזית ולראות את אולם התצוגה של החברה, להתייחס לכמה לקוחות שעיצבו את המטבח ולהבין האם הם באמת מרוצים מהתוצאה. אין כמו שיחה עם לקוח מרוצה שמספק לנו המלצות ופידבקים.

 

 

הדמיה

באמצעות הטכנולוגיות הקיימות היום, ניתן לבצע הדמיה של המטבח. לכן, עוד לפני שאתם בוחרים חברת מטבחים מאוד מומלץ לשאול האם לחברה יש את האפשרות הזו של הדמיה למטבחים. כך אנו יכולים לראות איך המטבח הולך להיראות, איך הוא משתלב עם שאר החללים בבית והאם באמת יש מענה מלא לכל מה שאנחנו צריכים.

 

חומרים

דבר נוסף ולא פחות חשוב המעיד על רמה גבוהה, מקצועיות ויסודיות הוא החומרים שעימם החברה עושה שימוש. ככל שהחומרים מהם המטבח עשוי בין אם זה החיפויים, בין אם זה הארונות, הפרזולים והמסילות איכותיים, חזקים ועמידים יותר כך המטבח ישרת אותנו נאמנה בצורה טובה יותר וידרוש פחות תחזוקה.

 

גימורים

פינישים הם בהחלט קריטריון חשוב בבחירת חברת מטבחים. כשאנחנו אומרים פינישים הכוונה היא לאיך הכל משתלב ביחד, איך החיתוך של השיש נעשה ומולבש על גבי המשטחים, איך הרובה נעשית כמו שצריך בשילוב עם הקיר כדי שלא תבלוט ושלא יהיו בעיות איטום באזור הכיור, בקיצור שהכל ייעשה במקצועיות רבה.

 

סגנון עיצובי מטבח מודרני מעצבים רק עם חברת מטבחים מובילה

כמובן שאם אנחנו רוצים לעצב מטבח בסגנון מודרני, שווה להתעקב על חברת מטבחים שזה הסגנון העיצובי שהיא מתמחה בו.

 

צוות

מומלץ לבחור חברת מטבחים שיש בה גם אדריכל, גם מעצבי פנים ופועלת בסינרגיה עם כל בעלי המקצוע והקבלנים הרלוונטיים לתכנון, עיצוב והרכבת המטבח.

 

לסיכום, המטבח הוא ללא ספק בין החללים המשמעותיים והדומיננטיים בבית ולכן אם כבר הולכים על מטבח חדש, כדאי שזה יהיה מטבח שעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר ללא פשרות. ניתן לבנות תקציב מראש וכך למעשה לתכנן את המטבח הבא שלנו שישרת אותנו שנים קדימה לבישול והנאה עם כל המשפחה.

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן