טראמפ הוביל ל-201,000 נדבקים ביממה. מפחיד!

הקורונה בארה״ב מעוררת פלצות. מדובר בהתפשטות חסרת מעצורים הצוברת תאוצה ענקית בחלק ניכר מאזורים. המחלה פוגעת יותר בשחורים ובלאטינוס ועדיין שיעורי ההתפשטות בלתי נשלטים.

.

שיאי תחלואה ותמותה ממריאים מידי יום לשיאים חדשים ומפחידים:

ביממה האחרונה אובחנו בארצות הברית 201,961 מקרים חדשים של הידבקות בקורונה ו-1,535 מקרי מוות. כך עולה מנתוני אוניברסיטת ג'ונס הופקינס.

.

מספר הנדבקים עבר את מיליון בני האדם רק מתחילת חודש נובמבר. עד כה אובחנו בארצות הברית 10,238,243 מקרי הידבקות ו-239,588 מקרי מוות מהנגיף.

.

הבעיה העיקרית באמריקה היא שההכחשה שהנחיל טראמפ בקרב אוהדיו וחסידיו השוטים כבר אינה ניתן לעקירה בנקל והצמרת הרפואית חסרת אונים. התקווה היחידה עכשיו היא השגת תרופות מקילות, תרופות מצילות ואולי גם חיסון מוגבל שיעצרו את ממדי ההתפשטות.

.
עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםגנץ מודיע שוב: בקרוב – בחירות
המאמר הבא17 מקומוני ״ידיעות תקשורת״ נסגרים ובצדק
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.